Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak? Már nagyon rég...

Kitti malik kérdése:

Mit csináljak? Már nagyon rég nem csatlakozik a wifihez a telóm.

Figyelt kérdés
Samsung telefonom van és T-home wifi.. nos, minden fogja a wifit minden telefon a laptop a tab minden, kivéve az én telefonom.. (NEM rossz, mert nekem meg a telóm mindenhol fogja a wifit) és ha rá akarok csatlakozni a wifinkre akkor azt irja ki először hogy mentve, védett.. aztán meg hitelesitési hiba történt. így nem csatlakozik. valaki esetleg tudja mit csinálhatnék? ha lehet a legegyszubb modon elmagyarazni:) koszonom:33

2014. szept. 25. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsoljátok a routeren a jelszót úgy fogja ? ha igen akkor a titkosítást kell beállítani a routeren
2014. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden fogja úgy jelszóval együtt... az én telóm hitelesitési hibát ir ki.. nem tudom hogy lehet levenni a jelszót, pedig már akartam
2014. szept. 25. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Na a routeren a wifi passwordnal kell állítani nem a telon



Encryption: automatikust állitasz be

2014. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A routeren nincsennek gombok de semmi csak villog
2014. szept. 25. 17:16
 5/5 anonim válasza:
meg oldódott már? Mert ha nem akkor a routerhez van egy lemez(telepítő)akkor azt beteszed egy számítógépbe és azon belül meg tudod csinálni a beállításokat és ott ki tudod venni a jelszót!
2015. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!