Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 router van itthon. Mindkettő...

2 router van itthon. Mindkettő wifi képes. Be is van kapcsolva viszont a telefonomon folyton csak azt kapom, hogy "korlátozott kapcsolat". Mindenki másnak jó itthon telefonnal a wifi csak nekem nem ami roppant érdekes. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 10:33
 1/10 Tengor ***** válasza:
A két router rendesen egy hálózatba van kötve (LAN portjaikon összekötve és az egyik switchként üzemel) v. két külön hálózatot alkotnak?
2014. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van egy cisco kagyi router amit a telekomtól kaptunk abba van bedugva egy másik kagyi edimax router mivel a ciscón behalt valami és elszállt a wifi telefonáltunk és közölték jah hát arra nincs gari szóval vehetünk egy új ilyen fantasztikus routert ötezerért tőlük. Mindenkinek működik csak nekem nem. Pedig máshol jó szóval nem a telefonommal van a probléma.
2014. szept. 26. 10:57
 3/10 Tengor ***** válasza:

A kérdésre nem válaszoltál...

Az Edimaxtől ne várj sokat, simán lehet, hogy az okoz zavart az erőben. Persze egy rossz router, még ha az Cisco is, miért működne jól?

2014. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy hálózatba van. Eddig jó volt szóval felettébb érdekes főleg, hogy egyik router kezelőfelületére se tudok belépni, mert át lett írva. Itt nem a technikával lesz gond...

Androidos telefon mac címét nem lehet átírni mi ?

2014. szept. 26. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:
-itt valójában a te tudásoddal lesz a gond
2014. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

cmd ipconfig/all és meglátod ugyan is automatikusan megváltozik a router ip címe


Ha az első 192.168.1.1 és a másodiké is 192.168.1.1 akkor a másodiké (192.168.1.2)


De ez bármi lehet

2014. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha nem sikerült megértetnem a problémát.
2014. szept. 26. 11:13
 8/10 A kérdező kommentje:
ARYS én már arra gyanakszom, hogy telefonomat tiltotta le valaki. Mert ez nem létezik ami itt van.
2014. szept. 26. 11:14
 9/10 anonim ***** válasza:
ki tiltotta le volna ? routerek vannak rosszul beállítva
2014. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Majd ha szivárognak haza az emberek kiderül. A routereknek semmi baja minden más működik telefon laptop minden. Egyedül az én szerencsétlen kis telefonom nem. Ami szintén nem hibás mert a barátnőmnél semmi probléma nincsen.

Ami még szintén gyanús, hogy mindkettő router felhasználó neve és jelszava is átíródott. Úgyhogy a kérdés tárgytalan...

2014. szept. 26. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!