Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en az aukció mit jelent?...

Ebay-en az aukció mit jelent? Pl. : telen 2449ft de 0bids érkezett rá eddig akkor most én megvehetem 2449ért egyből vagy licitálnom kell rá? Egyáltalán nem vágom mi ez az egész

Figyelt kérdés

2014. szept. 27. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

licitálás..

bár azért ezt a google fordító is megmondta volna..

2014. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk hasznos választ vártam... -.- köszönöm ezt eddig is tudtam arra vagyok kíváncsi ha nem ment volna a szövegértés h akkor az a telefon most míg nincs további licitálás elvihető e 2449-ért vagy nem
2014. szept. 28. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

A kezdő licit a 2449, tehát ha rányomsz, akkor akár el is viheted ennyiért, de jöhet más aki rálicitálhat.

A fix áras termékeket viheted el a kiírt összegért.

A licitálásnál kiírja mikor lesz vége, napokkal a befejezés előtt még nagyon nem a valós ár lesz kiírva, sokan kivárnak az utolsó percekig, nem előtte húzzák fel az árat.

2014. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a szövegértés, neked az alapműveltség nincs meg :D természetesen nem elvihető.. ha lejárt a licitálás és senki nem licitált feléd akkor tied(természetesen látszik ha feléd licitálnak nem vakon kell)
2014. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 3-as kommentelőnek köszönöm :) amúgy nem hiszem, hogy ne lenne meg az alapműveltségem, mivel azt sem tudod kivel beszélsz inkább ne okoskodj. Úgy gondolom, hogy Te sem mindjárt ezekkel a dolgokkal kezdted. Nekem ez még új, mint az ebay, mint az aukció világa, úgyhogy esetleg ne ítélj így látatlanba mert, ez is csak azt mutatja, hogy te milyen szegényes is vagy.
2014. szept. 29. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
te kezdted a sértést azzal hogy nem megy a szövegértés.. téged az érdekelt hogy ez licitálás? én megválaszoltam hogy igen erre te leszóltál mert hogy nem ezt kérdezted (pedig de)
2014. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!