Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek túl zaklató...

Szerintetek túl zaklató lenne, ha az adatbázisomban levő összes meglévő e-mail címemre küldenék egy üzenetet ellenőrzés végett?

Figyelt kérdés
Idegesít, hogy annyi nevem van úgy a gmail(telefonnal szinkronizálva) mint yahoos fiókomban, sok az azonos név, és persze biztos sok az érvénytelen e-mail cím meg telefonszám. Ha szétküldenék mindenkinek egy e-mailt és egy sms-t, hogy kérném jelezzenek vissza amennyiben "léteznek" még, túl tolakodó, indiszkrét, zavaró lenne? Ti válaszolnátok rá? (Ugye egy reply OK szöveggel nem lehet nagy gond...?)

2014. szept. 28. 17:30
 1/5 egygordeszkas válasza:
szerintem jó ötlet.A helyedben én is ezt csinálnám.
2014. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akiről nem tudom ki, nem érdekel, nem beszélünk azt fognám és törölném, nem szórakoznék ilyenekkel.


Összességében meg gmailben nagyjából mindegy hány kapcsolatod van.

2014. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha ilyet kapnék, normálisan megfogalmazva, akkor visszaírnék rá egy mailt.
2014. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még!


Ismerek mindenkit aki a listában van, csak sok az olyan, hogy középiskolában egyszer láttam táborban, pl.

Nem mindegy, hányan vannak, mert az inkomplett, kicsibetűs stb. nevek, vagy név nélküli címek nem szeretem, ha megjelennek a telefonban. Pillanatnyilag a gmailben csak a telefonszámos nevek vannak, mindegyiket szerkesztettem, de nem tudom jó-e még mindegyik szám.


Nem vagyok infós, se matekes, de végtelenül idegesít a rendszertelenség, hiányos adatbázisok stb.

2014. szept. 28. 18:30
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Az ötlet nem rossz, hiszen manapság nem ritka, hogy valakinek megváltozik az e-mail címe. Emiatt aztán a régi, nem nagyon használt címek akár rosszak is lehetnek.

De javaslom, hogy ne egyszerre küldd ki az e-maileket, mert némelyik szolgáltató az ilyet spam-küldésként értékelheti, és esetleg (átmenetileg) letilthatja a levelezésedet.

2014. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!