Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon elkészítettem egy...

Facebookon elkészítettem egy vállalat oldalát, majd írt az informatikai osztály, hogy jelentkezzek náluk, most bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Az informatikai osztályuk megadott egy emailt meg egy telószámot, hogy nem tudják ki szerkeszti az oldalt, ezért jelentkezzek náluk, én pedig emailben jelentkeztem.

Most feljelentést tehetnek ellenem? Megbüntethetnek? Félek :/



2014. szept. 29. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a helyzetet, te csináltál egy Facebook oldalt egy vállalat nevében, azok engedélye nélkül? Igen, ez esetben szerintem bajban vagy. Én gyorsan deaktíválnám, majd törölném az oldalt.

Minek kellett oldalt csinálnod a nevükben? Le akartad őket járatni? Mi volt a célod?

2014. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem akartam őket lejáratni. Ott szeretnék majd dolgozni és nem voltak fenn Facebookon, és ezért... és a weblapjukon található infókat, híreket osztottam meg a FB-n. Jeleztem nekik, hogy együttműködő vagyok, kérésre átadom vagy letörlöm az oldalt...
2014. szept. 29. 09:47
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Nem csak hogy ezek után nem fogsz ott dolgozni, de ha nincs szerencséd a gatyádat is leperlik rólad.
2014. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk azt is bizonyítani kell, hogy rossz hírben tüntetted fel. Mert ha ilyen nem történt, akkor nincs mire perelni.


Mellesleg. Mi közöd hozzá, hogy fent van-e facebook-on a cég? Mi van akkor, ha ők döntöttek úgy, hogy nem akarnak fent lenni?


Gondolkodni öreg... Nem azért van a fejünk.

2014. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt azután kellett volna felajánlani a főnöknek, miután már ott dolgozol. És egy ajánlatot tenni, hogy ott hirdethetnék magukat még. De ezt így...nem kellett volna
2014. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!