Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet visszaállítani a...

Hogyan lehet visszaállítani a Mozilla Firefox kezdőképernyőjét?

Figyelt kérdés
Újabban a [link] jön be kezdőnek, amit nem tudok leszedni. Hiába állítom be alapértelmezettnek, ugyanaz jön be. Ha egy másik oldalt adok meg, akkor arra átvált, de ha törlöm akkor ismét a [link] jön be. Hogyan tudom visszaállítani az eredeti google-s kezdőképernyőt? De a legjobb, ha semmi (egy üres oldal) jön be.

2014. szept. 29. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

about:home -lehet az alapértelmezett.

Amúgy neked kiegészítő okozza a problémát,

távolítsd el az 1getit kiegészítőjét.

2014. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

címsorba: about:config

szűrésbe:

browser.startup.homepage

értéke az oldal:

[link]


amennyiben ne mtudod visszaállítani akkor van valamilyen kiegészítő amit telepítettél ami visszaállítja. Töröld a kiegészítők közül.

Lehet malware fertőzés, futtasd a MalwareBytes-t.

Címsorba írd about:support

Itt visszaállíthatod alapértelmezettre a beállításokat.

Ugyanitt megmutatja a profilmappát ahonnan ha lenne töröld az "user.js" fájlt (ez a felelős azért hogy az ott található beállításokkal induljon a böngésző, nem sajátja)

2014. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel ilyen kiegészítő nincs telepítve, nincs mit törölni. Hogyan lehet visszaállítani az eredeti állapotot? Régen ez sikerült. A három csíkra kattintottam, de már em tudom mit kell csinálni.
2015. ápr. 6. 16:19
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

címsorba írd about:support

itt a firefox frissítésére írták át ami az alapállapot visszaállítása volt, ill, már nem a beállításokat változtatja csak létrehoz egy alapértelmezett profilt.

2015. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!