Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Légyszíves S E G Í T S E T E...

Légyszíves S E G Í T S E T E K! Hogyan tudom a Mozilla Firefoxot olyanná tenni mint régen? Nagyon lassú, nem jelenít meg mindent rendesen, pedig nincsenek toolbar-ok telepítve, sem felesleges alkalmazások rá.

Figyelt kérdés

32. 0-ás verzió van fennt, és Windows 7 - 64bit-et használok.

Előre is Köszönöm a segítségeteket!



2014. szept. 25. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Cclenear ? probáltad?
2014. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1) Töröld le, és telepítsd fel újra.


2) Töröld le, és rakj fel helyette egy Chrome-t. A Chrome a leggyorsabb böngésző. Próbáltam Chrome helyett FF-t használni, de nem ment, mert felidegesítettem magam a lassúságán, úgyhogy visszaálltam a Chrome-ra. Neked is javaslom.

2014. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen próbáltam a Ccleanert, de sajna nem lett tőle gyorsabb...:( használnám a Chrome-ot, de már annyira megszokta a Firefoxot, valami megoldás csak van, nem akarom leformázni emmiatt az egész gépet:S merthogy akkor mindig megjavult eddig...
2014. szept. 25. 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell gépet formázni, akkor ha nem akarsz Chromet, akkor a FF-t telepítsd újra. Azt próbáltad már? Programok és szolgáltatásokban uninstallálod, majd IE-vel letöltöd a telepítőt.
2014. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bizony... próbáltam, pont úgy, ahogy leírtad, IE-el leszedtem az Origo Szoftverbázisából, és újratelepítettem, előtte még ami maradt a pappájában is kitöröltem, de ugyanolyan maradt... esetleg profilt hol lehet törölni, mert valahol olvastam, hogy azért is marad lassú újratelepítésnél, mert a volt profil megmarad:S
2014. szept. 25. 13:05
 6/12 anonim ***** válasza:
FF beállításaiban nézelődj, nem tudom, hogy ott hol vannak a profilok.
2014. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Töröld ezt a könyvtárat:

C:\Users\Felhasználó\AppData\Roaming\Mozilla


Meg ezt a könyvtárat:

C:\Users\Felhasználó\AppData\Local\Mozilla


Nem tudom, hogy a Win 7-ben is ugyanez-e az útvonal, nálam a Win 8.1 (64 bit) fut.

2014. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi, viszont kelleni fog total commander, mert az appdata rejtett mappa.
2014. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyelőre be tudok menni de az AppData-ban nem találok ilyesmiket... lehet tényleg a total commanderre lesz szükség... az felfedi a többi elemet is?
2014. szept. 25. 17:11
 10/12 csacsi2 ***** válasza:

-rejtett mappák megjelenítése:

[link]

-Fiefox teljes törlése (eltávolítása)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__42..

Profilmappa helye (x64):

c:\users\%felhasználói fiókod%\appdata\roaming\mozilla

vagy a firefox címsorába: about:support és megmutatja hol van a profilkönyvtár

Esetleg indítsd a profilkezelőt és töröld:

Futtatásba firefox -P

Itt törölheted vagy létrehozhatod a profilokat


Későbbiekben a karbantartáshoz bővítsd ki a Ccleanert Ccenahancerrel:

[link]

Az adatbázis fájlokat tömörítsd speedyfox-al

[link]

2014. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!