Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Zaklatnak Facebookon nem...

Zaklatnak Facebookon nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosomet zaklatjak facebookon. Egy baj van hogy al nevrol al felhasznalorol irkal neki. Es miután irt valószínű fel fuggeszti a facebookot.es sehogy se tudjuk megtalalni ha van bármi otlet segítség hogy lehet megtalalni az illetőt akkor irjatok. rendorseghez nem tudunk fordulni mert az üzenet szovegen kívül semmink nincs amin el tudunk indulni. se egy email se egy link. se egy név semmi.

2014. okt. 2. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű... Ne használja a facebookot. :D Van Skype, Telefon kapcsolattartásra. Emailről nem is beszélve. :)
2014. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Be lehet allitani, hogy kik irhatnak uzenetet: ott be kell jelolni hogy csak ismerosok.

Onnantol aki nincs az ismeroseid kozott, az nem tud irni neked, es problema megoldva.

2014. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tiltsd le a felhasználót ! Egy idő után úgy is megunja.

Bolondok mindig is voltak. Nem kell vele foglalkozni !

2014. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

- Törölje az ismerősei közül

- állítsa be, hogy csak ismerősök írhatnak, láthatják az oldalát

- Tegyen panaszt a facebook oldalnál, és kérje az illető törlését zaklatás miatt.

2014. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezek mind szép es jo dolgok. tudom hogy lehet privatta tenni a felhasznalot. de en nem erre vagyok kíváncsi. letiltani nem tudjuk mert felfuggeszti a facet miután irt. engem az érdekel valahogy utánna lehet e járni vagy vane valaki aki ilyennel foglalkozik? vagy ez veszett ugy es üljünk tukon mikor kezd irkalni. azmeg hogy nem vagyunk fent facen is szép es jo. de az ismeroseit iseg találja es nem tudunk nyugodtan lenni. csak sajnos se email cím se face link semmink nincs
2014. okt. 2. 09:21
 6/10 anonim ***** válasza:

de mondom, nem erdemes letiltani a felhasznalot, ha mindig ujat csinal.


azt kell letiltani, hogy nem ismeros irhasson, es kesz.

2014. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
épp azt mondom hogy nem le tiltjuk hanem fel függeszti a facebookját. azmeg hogy ki kapcsoljuk ne írhasson egy dolog. ha más ismerősöket zaklat a mi dolgainkal. tehát én arra vagyok kiváncsi valahogy fel lehete kutatni hogyha fel van függesztve.
2014. okt. 2. 10:30
 8/10 anonim ***** válasza:
nem, nem lehet felkutatni, de úgy érzem, nem is a zaklatás zavar, csak a kíváncsiság...
2014. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne olvassátok el, mit ír és akkor nem fog zavarni.

Egy cég, vagy valami fontos szervezet vagytok, hogy zaklatnak benneteket?

2014. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmivel nem lettem előrébb...
2014. okt. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!