Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú az internet az új...

Miért lassú az internet az új UPC-is modemmel?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam meg az uj modemet(amibe beépített ruter is van) a UPC-től, amit ők küldtek ki futár szolgálattal. Amióta felszereltem,kábeles csatlakozással is az internet annyira lassú hogy még böngészni is alig lehet, egyszerüen nem lehet használni az internetet. Ennek mi lehet az oka?

2014. okt. 3. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
mérj egy sebességet
2014. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
épp ez a fura hogy a sebesség rendben van
2014. okt. 3. 18:42
 3/7 Peti1987 ***** válasza:
Dettó! Nálunk új a cucc kb 3 hetes ,de folyamatosan szar. Már volt kint szerelő és lecserélte a kábeleket. Elment majd 2 nap múlva megint kezdődött.A sebesség mérő ha bejön ,mert van hogy még a lapokat se tölti be, akkor rendesen méri a sebességet 240Mb\s ,de semmi se működik,lapokat alig tölti be hosszú várakozás után. Játszani lehetetlen a Battlefield folyton kidob. viszont film töltésnél meg tökéletes, igaz ingadozik a sebesség ,de az szokásos.
2014. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen nálam is ez van, néha az oldalakat viszonylag rendesen betölti, aztán a 4-5. oldal után már nem birja betölteni a következő oldalakat, viszont ha filmet töltök azt megfelelő sebességgel tölti, vagyis még mindig használhatatlan a net. kábel csere nálam is volt...
2014. okt. 7. 12:05
 5/7 Peti1987 ***** válasza:

Ez elég érdekes minden pont így van nálam is. Valami szerintem ezekkel a Modemekkel nem stimmel!

Ki fogom próbálni, hogy kötök mögé egy routert és abba csatlakoztatok mindent.

2014. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugyanez nálunk is, és a sávszélességre fogta a szerelő, hogy váltsunk nagyobbra a Böngészéshez, jó vicc!
2014. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk decemberben küldték ki ezt a fos új modemet.

Tegnap helyeztem üzembe, és a problémám dettó ugyanaz, amit a többiek is említettek:

az oldalakat lassan, hibásan, vagy sehogy sem hozza be, de ha bejön bármilyen speedtest oldal, akkor a sebesség jó, holott használhatatlan az egész...

2015. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!