Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en mi a különbség a...

Ebay-en mi a különbség a "free shipping" és a "free postage" között?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi, mind2 ingyenes postazast jelent, a koztevedessel ellentetben a shipping itt nem a hajozast jelenti, hanem a postazast... persze a ship jelentese hajo, de kulfoldrol a cuccok legtobbx repcsivel erkeznek


amugy az ebayen en meg nem lattam olyat, hogy free postage, nemcsak vasarolok, hanem arulok is dolgokat es be tudom allitani hogy a postadijat en fizetem vagy a vasarlom es ott free shipping van, a postage szoval meg nem talalkoztam.

2014. okt. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én belefutottam egybe (már csak fizetés után láttam meg). Majd ha megjön kiderül, hogy nagyot szívok-e vele :D
2014. okt. 8. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

már csak fizetés után láttam meg - mit lattal meg??? Amikor nezel egy termeket az ebayen, ott van az ara, es alatta a postadij, ha az van a termek ala irva, hgoy free shipping, akkor nincs postadij, csak a termeket kell kifizetned.

Gondolom Kinabol rendeltel? A kinai kormany ingyen postaval tamogatja az eladokat, hogy generaljak a bevetelet az orszagnak, szoval nincs semmi atveres abban, ha vki ingyen postadijjal arul egy termeket.

Fizetni ugye Paypallal szoktunk. Mikor rakattintasz a pay (fizet) gombra, az osszeg amit ott latsz az a vegosszeg. Ennel tobben nem fizetsz soha az elado fele.


Egy esetben fizethetsz extrat, de azt a magyar allamnak fizeted es nem az eladonak, akkor ha a csomag nagy erteku es megvamoljak, akkor 27% afat tesznek ra.

[link]

2014. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félre értettél. Nem a költség miatt aggódtam, hanem hogy pl 1 hónap helyett fél évet kell-e várnom rá.
2014. okt. 19. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!