Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan külföldi oldal,...

Van olyan külföldi oldal, ahol ebook-okat lehet cserélgetni?

Figyelt kérdés

Elsősorban angolt keresek.


Ehhez hasonlóban gondolkodom: [link] - itt elektronikus formátumú kottákat lehet cserélgetni. Nagyon jó ötlet!


Most olyan kellene, ami ehhez teljesen hasonló, csak elektronikus könyveket lehet rajta küldözgetni egymásnak. Tud valaki ilyenről?



#könyv #csere #oldal #angol #e-book #elektronikus #csereberél #cserélget
2014. okt. 6. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem legális (a szerzői jog miatt), de warez, torrent és fórum oldalakon találsz, ahol sok minden elérhető.
2014. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az, hogy nekem nem elérhető oldalak kellenének, mert torrent meg warez meg hasonló oldalakat én is ismerem. Nekem könyvcserélő oldal kell. Érted?

Olyan oldal, ahol olyan könyveket is lehet cserélni, amik torrenten nincsenek fenn.

A kottacserélős is ilyen céllal jött létre. Lehet letölteni torrent oldalakról meg más megosztós helyekről kottákat, de nagyon sok nincs fenn ilyen oldalakon. Ezeket KÉRNI kell egy másik személytől.


Remélem, most már érthető a kérdésem.

2014. okt. 8. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem a kérdést.

Amit szeretnél az illegális.


Lopot dolgot szeretnél elcserélni egy másik lopotra.

ÉRTED?


Fórumokat, blogokat találsz, ott kérhetsz.

Viszont ott is azt találod, amit máshol, csak azt ami már digitalizálva van, és valahonnan letöltötte. (Nagyon kevés ember áll neki egy könyvet beszkenelni, majd OCR, szerkeszteni, nagy munka!)

2014. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem érted a kérdést!

Nem azt kérdeztem, hogy illegális-e vagy sem, hanem, hogy van-e olyan külföldi oldal, ahol ebook-okat lehet cserélgetni?


Nem érted a kérdést, mert azt is írtam kommentben, hogy "torrent meg warez meg hasonló oldalakat én is ismerem. Nekem könyvcserélő oldal kell. Érted?"


Amúgy az összes ilyen oldal illegális: torrent, warez, még a pianofiles is, hiszen a kottákat is meg lehet venni zene és/vagy könyvesboltokban. Szóval hagyjuk már ezt az illegális dolgot...

Remélem most már érted a kérdést. Ha tudsz ilyen oldalról, akkor írd meg, ha nem tudsz ilyenről, akkor meg ne írjál!

2014. okt. 14. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:

KELL, KELL, KELL, neked kell.

Érted?!


Nehéz a felfogásod, te kis akarnok!

2014. okt. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint még mindig nem érted a kérdést, de mindegy. Majd kiírom újra, mert így mások azt hiszik, hogy megválaszolt a kérdés miattad, aki csak úgy irogatsz be ide. Természetesen ment a piros mancs a nem ideillő válaszaidra. Gratulálok hozzá! Csak így tovább, s egyből nem leszel 86%-os! :-)
2014. okt. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!