Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyen munkalehetőség tényleg...

Ilyen munkalehetőség tényleg van, vagy csak átverés az egész?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 8. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki egy eldobható e-mail címmel, hogy milyen a munkát adó weblap, ha az biztató, akkor pedig eldöntheted, hogy megadod-e az adataid.

Ha tippelnem kell: ebből nem lesz pénz, de ne legyen igazam.

G.

2014. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Munka" van, de pénzt ilyenből kevesen látnak. Mire meglenne a teljesítés, addigra elfogynak a feladatok, nem tudod befejezni, hogy kérhesd a pénzed vagy a cég is eltűnik.
2014. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

túl könnyű és túl sokat fizet ahhoz hogy igaz legyen...

miért fizetne bárki ennyi pénzt azért hogy összehasonlítasz néhány képet?

ha ilyen könnyen lehetne pénzt keresni nem lenne ennyi munkanélküli

2014. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-semmi az egész, felejtsd el az ilyen pénzkeresetet

lehet hogy tényleg keresel vele 90 nap alatt pár €-t de hogy ki is fizetik az már kérdéses. Hosszú távon meg ne számíts rá, mert lehet hogy 1-2 hónap és megszűnik az egész.

2014. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én próbálkoztam , sokszor..nagy csalások voltak.Viszont jött egy, ami szimpatikus volt, nem kellett befizetni 3 hónapig, Közben gyűltek a pontok. Aztán 1x csak világra szóló botrány!Akik már fizettek, soha nem kapják vissza.Nos akkor mondtam: soha többet..
2014. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lol...ezt komolyan kérdezed?


Elég a címet elolvasni, hogy "ingyen, könnyű, érdekes" már látszik hogy kamu. Na meg ki fizetne hogy 2 képet hasonlítgass össze? Ha igaz lenne, senki nem dolgozna, csak csinálna 10 paypalt, aztán hagy szóljon.


Amúgy is az ilyen netes melók mind kamuk, max a tesztelősök nem, de az is elég lutri dolog. Onnantól kezdve hogy már a regisztrálásnál bekérik a legtöbb személyes adatod, egészen addig hogy írd le részletesen mit hogy teszteltél, stb, és még ülj is a gép előtt...aztán lutri hogy vagy kapsz valamit vagy nem. Bár ezzel úgy vagyok, ha valaki lusta dolgozni azt sehol nem fizetik meg, ha meg már dolgoztatnak, akkor kb jobban kijössz egy gyári melóval, és az legalább biztos hogy fizet.

2014. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!