Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallott már valaki a StarLife...

Hallott már valaki a StarLife nevezetű cégről?

Figyelt kérdés
Az után szeretnék érdeklődni, hogy valaki hallott-e már a StarLife nevezetű cégről? Ha igen mit érdemes tudni róluk? Az általuk kínált munka tényleg végezhető, vagy ez is csak egy átverés?

2013. júl. 31. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy vacak MLM ceg - a gagyibb fajtabol.


Nem is tudom minek van az ilyennek ennyi penze... legalabb kicsit igenyesebben neznenek ki a tularazott termekek, de az a design is valami iszonyat...


Kb. ming a Crystal ize itthon, de ezt csehek csinaltak.


www.starlife.cz

2013. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy vicc. :) röviden...
2013. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
www.starlife.cz - ez már meg van nekik magyar változatban is :-)
2013. aug. 1. 05:33
 4/12 anonim válasza:

Sziasztok! Némileg ellent mondanék az előttem szólóknak ha lehet. Nem az első MLM cég amibe bele ugrok (de abban az első, hogy ezt nem hagytam abba 1-2 hónap után) Ez klasszisokkal jobb a többinél. Lehet sokat segített, hogy most van időm oktatásra is járni (ők szervezik teljesen díjmentes, és sok érdekes dolgot lehet tanulni)


Árak: Ebben is vitába szállnék! A mai (hasonló termékekről van szó) verseny orientált piacon lényegesen (ha nem is drasztikusan) olcsóbban kínálják a termékeiket. Ami nem megy a termék rovására! Ez pedig számomra nagyon fontos!


Miről is beszélek! Én magam is úgy kerültem be, hogy elkezdtem használni egy terméket. Majd mikor látták, hogy nekem használ másik is megkérdezték mi ez! Ma már van egy komoly, és elégedett vásárlói csapatom. Ebből persze kinőtte magát pár ember, akik szintén csatlakoztak a hálózathoz!

2013. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mikee20 válasza:
Nagggyon jó hogy megtaláltam ezt a kérdést most készülök beadni az önéletrajzomat ehhez a céghez.Az a kérdésem hogy az első szinten mi a feladatom?nekem terméket kell vásárolnom?mivel értékesítem?saját kocsi vay már kapok a cégtől?gondolom az elején még nincs ügyfél.VÁLASZT ELŐRE IS KÖSZI!!!
2013. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 oregon71 válasza:

Szia!


Én is augusztusban elkezdtem a StaRlife-céggel az mlm-t.


Most már az autó eléréséhez szükséges pontoknak több mint felét teljesítettem.


Regisztráltál már?


Ha van kérdésed, szívesen segítek.


Írj privit.


Üdv:oregon71

2013. nov. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
oregon írtam neked üzenetet !
2014. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem a StarLife nagyon jó feltételekkel vonzza magához a tagokat, kérdés, hogy meddig lesz életképes.... Csak kérdezem, volt már valaki a cégházukban? Van egyáltalán bevallott bevétele a cégnek Magyarországon? Nagyon fontos átnézni az apró betűs dolgokat, mielőtt valaki eljátssz a saját idejét, és hitelességét egy felfújt lufival... Mindenkit arra ösztönzők, hogy mindent csekkoljon, mielőtt voksol valahova!
2014. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
És megtudna_e valaki mondani hogy ezek a starlife termekek gyógyszerek mennyire jók, hatasosak vagy ez is valami dopping szer amitől az ember jól érzi magát ameddig szedi, vagy ténylegesen növény eredetű és gyógyító hatású mert ugyebár a természet gyogyasz írja fel ill hozza a vásárlóknak
2014. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sziasztok :-) Szerintem nem átverés. Mint minden MLM cégnek ennek is vannak szabályai, amit érdemes betartani. Bár én már nem dolgozom benne (sajnos nem a mentorom utasításai szerint cselekedtem, és jelenleg anyagi helyzetem nem teszi lehetővé a visszacsatlakozást) de azon vagyok, hogy újra eltudjam majd kezdeni.


Én nagyon megvoltam vele elégedve, csak volt egy apró gubancom.... ha elindultok vele, és az elején sikerül némi bevételt összehozni azt ne másra fordítsátok, hanem forgassátok vissza. Nálam ez volt a baj. De tanultam az elkövetett hibámból!


Ha igazán szakértő emberrel szeretnétek beszélni, akkor ajánlom figyelmetekbe barátomat, és egyben mentoromat. email címe: starlife.mlajos@gmail.com Elég jól haladt/halad vele, és szerintem nagyon sokat tudd bárkinek segíteni (Ő erre hivatott :-D )


Köszönöm, hogy elolvastátok a bejegyzésemet:-) Üdvözlettel: András

2014. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!