Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a Probuxal?

Mi történt a Probuxal?

Figyelt kérdés
Már 09. este óta be se hozza az oldalt. Valaki tud linkelni egy fórumot ahol erről beszélnek? Vagy tudjátok pontosan miért?

2014. okt. 11. 09:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
megszűnt, mert adót csaltak.
2014. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Ahh nee :( Ez most komoly?

Mert volt régebben is hogy elment az oldal aztán mindenki ezzel állt elő. Hol olvastad?

2014. okt. 11. 12:26
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

kb. $7 dollárom veszett igy oda amit knnal összeklikkeltem. A zapbux nál összejött $4 emet sem tudom mkivenni. Ugyanazok a kezdeti szimptóm<k mint a probux nál:


- eltussolja a kifizetést müszaki okokra hivatkozva

- megakadályozza azt, hogy az oldal tagsága egymással kommunikálhasson (a zapbux fóruma még müködik, de már kibujik az alól, hogy új post ot irhass (a már jól bevált müszaki kellemetlenségre hivatkaozva)).


Tehát csak a klikkelés müködik amivel a tulajdonos pénzhez tud jutni a reklámozóktól.


Megteremti a bizalmat, majd miután megszedi magát pénzel, beszünteti a kifizetéseket, de úgy, hogy minnél késöbb váljon nyilvánvalóvá a tagság számára az hogy már szemét módon kihasználja a tagságot. Nemsokára összegyülik a min payout a fusebux nal is. Kiderül mi ott a helyzet.

2014. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Akkor én már csak a neobuxban bízom. De nincs valami hivatalos információ? Esetleg hatóság nem lép fel ez ellen?
2014. okt. 11. 17:45
 5/32 anonim ***** válasza:
Itt ne keress se igazságot se rendszert. Talán az induló PTC oldalakkal jobb foglalkozni mig addig a fázisban vannak, hogy elnyerjék a tagok bizalmát. Miután "megért" bennük a romlottság, azután már csak ök járnak jól - a tagok nem. Amúgy gondolj bele, milyen erkölcstelen pénzhezjutási forma ez még a tagok számára is. klikkeléssel nem hozunk létre valódi értéket, hanem a cégek reklámkapányokra szánt pénzéböl részesedünk kissebb nagyobb mértékben. Haszontalannak érzem magam. Amúgy a leves többe kerül mint a hús, mert számolj utána milyen infrastruktura szükségeltetik ahhoz, hogy megteremtsük a klikkeléshez szükséges alapfeltételeket (idö, áram, számitógépidö stb.). A PTC oldal tulajdonosa is a marketing rendszer része. Pénzé teszi a bennünk ébresztett reményt. A beléje vetett hitünket használja ki. Ha csalódunk is, nem verjük nagydobra. És talán fel sem fogjuk, milhyen rabszolgák vagyunk.
2014. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Végül is igazad van, de én elég sokat ülök a gép előtt, és ha már úgyis bekapcsolva van miért ne kattintgassak.

A probux induló ptc oldal? Úgy emlékszem minimum 3 éves.

[link]

Ha érdekel valakit.

2014. okt. 12. 10:03
 7/32 anonim ***** válasza:

Hát remélem hogy nincs igazad kruvac mert akkor a 80 dollárom bánja ,pont most akartam kivenni a 33dolcsimat amit még vissza tudtam keresni erre három napja se kép se hang .


Kérdező te meg felejtsd el ezeket a szraokat a Neofo ssal együtt az is egy nagy szemétség ott se fogsz keresni semmit a kattingatással meg a bérléssel .


Aki ott pénzt keres az vagy nyert egy golden tagságot vagy minden nap órákon át installálja a retkes kis szutyok játékokat a gépére hogy pár pontot kapjon érte , vagy van olyan munka hogy több oldal angol szöveget kell elolvasni aztán rengeteg angol kérdésre válaszolni helyesen tehát szó nincs arról hogy azért kapsz pénzt mert ptc zel. Van még olyan is hogy videókat kell nézegetned és pénz jár érte ÁLLítólag mert én ahányszor felmegyek és rákattintok mindíg azt írja ki hogy sorry most nincs videó pedig majdnem egy éve ott vagyok .


Persze a fórumban minden szép és minden jó és minden működik csak én vagyok a béna meg valamit rosszul csinálok ezért hogy megerősítsenek ki is tiltanak rendszerint .


Ott is befizettem már vagy 25 dollárt 400ember után 11 dollárral kiszáltam így csak keveset buktam .


Amikor ezt megírtam a fórumba mindíg rendszerint letiltanak mert ott csak egymás se.gét lehet nyalni és arról beszélni hogy mennyit kerestél vele ,ha már olyat írsz be ami a valóság akkor autómatikusan bannolnak mondván hogy megsértetted a fórum szabájzatot.


Én a helyedben most felejteném el ezeket a leprákat ,meg a többi tőzsdés kamupénzkereséseket is ami most divat .

2014. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Igen, de a neobux a leghitelesebb PTC oldal. Negyedannyi lehet összekattintgatni mint probuxon. Külföldi IP címről kell bejelentkezni, mert magyarországon valamiért nincs ilyen videónézegetős munka. Nekem sem mentek kérdőívek, viszont a barátomnak igen (ő is pesti).

Nekem napi 0,5$-nyi keresetem volt, még egyszer sem kértem ki viszont már 3 hónapja minden egyes nap kattintottam.


Amúgy neobuxon kívül sehova nem szabad pénzt fektetni.

Oda nem szabadott volna ilyen sok pénzt befektetned. Szépen lassan kell, hogy olyan referáltjaid legyenek akik tényleg kattintgatnak. Így viszont még több pénzt kellett volna befektetned, hogy le is tudd cserélni őket, bár így nem biztos, hogy visszajött volna a pénz.

2014. okt. 12. 18:40
 9/32 anonim ***** válasza:
67%

Csakhogy a probux a második ptc oldal volt a ranglistán a neo után azért regiztem oda is .


És nincs igazad a probuxon éppen hogy többet lehetet keresni a napi kattintásokkal mint a neoval és az emberek is aktívabbak voltak .

Fél évig csak 5 dollárt fektettem be és kb 10 en vegetáltam aztán megelégeltem és 80dollárért vettem egy goldent mert annyira sztárolták meg megbízható volt az oldal mondom hogy a második legmegbízhatóbb legöregebb máskülönben hülye lennék 80 at kifizetni. Utána szépen a dupláját fizette a kattintásoknak kb 250refem volt és a minapig jutottam el oda hogy 33dolcsi visszajött a 80 ból ,még mondtam is magamban hogy egy kalap szrar az egész és ki kéne szedni a 33at de még vártam hogy lejárjanak az emberek . Közben kiszedtem a 11dolcsit neoról mert ott is elegem lett így ott kb 15dollárt buktam.


Most 4 napja nem jön be a probux ha tényleg lepattantak a pénzünkel akkor már a 33 ra is keresztet vethetek így kb 90 dollárt buktam .


Összesen tehát 105dollárt kerestem Mínuszba 10 hónap szorgos minden napi kattingatással . Vagyis 25 000Ft ot fizettem ki azért hogy valakik elhitették én most pénzt keresek.


Amit mondasz más országból való bejelentkezést ,nos én se a neon se a probuxon nem tudtam külföldi ip vel még csak megjeleníteni sem az oldalt igaz én csak amerikai ip vel próbálkozhattam.


A filmnézegetést most is próbáltam most is halott ,lényegtelen erre fecsérelni az időt ezt megírtam a neo fórumán is persze már előre jelezték hogy ezért ki leszek tiltva egy hétre .


Ez a gyk az egyetlen fórum ahol ilyet olvashatsz és nem cenzúráznak ki .


Az amit írsz hogy meg kell várni míg a referáltjaid olyanok lesznek hogy dolgoznak ,nos ezt is megírtam a neon hogy én 10 hónap alatt 400embert béreltem és csak 1db al találkoztam aki 3 hónapnál tovább képes volt tartani a 3as átlagot azaz dolgozott.


Az összes többi egy hónap után 0,9 vagy halott . Nem kell hozzá nagy matek hogy rágyere tök mindegy mennyit fektetsz be és milyen tagságokra szórod el a pénzt ,önmagában a referalt bérlésből soha a büdös életben nem fog visszajönni a pénzed nem hogy profitról beszéljünk.


Ott egyedül azzal kereshetsz pénzt ha élvezed hogy 3 évig naponta lekattintasz 30 reklámot kb 10$ ért esetleg ráérsz azokra a minijoboknak nevezett hülyeségekre amikkel csak a gépedet szemeteled be és az adataidat szolgáltatod ki fűnek fának szintén pár centért.


Meg nevetséges dolgokkal "kereshetsz " pénzt azzal hogy gyakorlatilag drága és felesleges termékeket vásárolsz szintén pár coins ért amit szintén nem válthatsz át pénzre és nem bérelhetsz belőle referáltakat.


Be ne dőlj annak hogy a kezdetekben a kis számláló megy felfele ,soha nem térül meg a befektetésed ,gondolj bele ha mindenki 0 fölött keresne bérlésből akkor már rég nem létezne a neo mert azt sem hülyék találták ki hanem ügyes marketing csalók és az a lényeg hogy a rendszer vegye el a pénzedet nem az hogy a rendszer pénzt adjon neked mert rákattintottál valamire.


Az is árulkodó hogy nem működik a pénzkereső funkciója mert máskülönben mi indokolná embereknek hogy ne dolgozzanak ,pedig veszel egy csomag embert annak 90 százaléka három nap múlva halott ,ebből látszik hogy ezek csak robotok voltak mert ha igazi embereket vennél azok vagy már az első napon sem dolgoznának vagy folyamatosan tartanák a 2 es szintet legalább hisz azért regisztráltak oda. Te is elmész a gyárba dolgozol nem azért mész be hogy három naponként kirúgjanak mert te csak három napig vagy hajlandó dolgozni.


Tehát egy nagy átverés az összes ptc megvolt a tanulópénz ,de ha akarod fizesd be te is te bajod engem meg lehet bannolni mert csunyákat írok. ha ha ha

2014. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Én: "Negyedannyi lehet összekattintgatni mint probuxon"


Te: "És nincs igazad a probuxon éppen hogy többet lehetet keresni a napi kattintásokkal mint a neoval és az emberek is aktívabbak voltak ."


Butaságokat írsz, nézz utána miből fizetnek PTC oldalak.

Nekem olyan referáltjaim voltak, hogy 2 naponta, sőt volt aki egy héten 5ször is kattintott, így mikor 20 darab nem klikkelt a másik 20 igen, és minden nap volt profitom.

Nem tartogattam olyanokat akik nem nem kattintanak, hanem cseréltem őket 4 nap után. (voltak olyanok akik előtte 1 hónapig kattintottak, azoknak betudtam annak, hogy nyaralnak). Csak azután vettem újakat.

Viszont a neobuxnál sokkal kevésbé kattintottak.

2014. okt. 12. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!