Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A WiFi egy ideig tökéletesen...

A WiFi egy ideig tökéletesen működött mind idáig, de 3 hete történt valami és egyszer csak nem bocsát ki jelet .3 hétig vártam hátha megjavul magától, de semmmi . Mi történt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ezek után meguntam a várakozást és nyomtam neki egy reboot-ot . Azóta ad ki jelet a WiFi router , de ha telefonnal próbálok rá csatlakozni , beirom a jelszót kiirja a telefonom , hogy : hitelesités , utána azt irja , hogy : megjegyezve és utána kikapcsolja . Hogy oldhatom meg ezt a problémát ? A modem tipusa : ASUS RT-N10E . És a laptop pedig csatlakozik , de nem ad neki jelet a WiFi .

2014. okt. 2. 10:17
 1/4 Tengor ***** válasza:

"Azóta ad ki jelet a WiFi router" <> " És a laptop pedig csatlakozik , de nem ad neki jelet a WiFi ."

Akkor most ad jelet v. sem? Lehet, hogy elromlott?

Csinálj rajta egy gyári visszaállítást, majd állítsd be újra. Ha ezután sem megy, akkor garanciáztasd v. cseréld le!

2014. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A laptop kap WiFi jelet , de nincs internetkapcsolat . Reboot-ot kapott , de nem tudom megfelelően beállítani . Pontosabban mit kell rajta állítani ?
2014. okt. 2. 18:19
 3/4 Tengor ***** válasza:

Nem reboot, gyári visszaállítás. (bár gondolom te ez utóbbit érted reboot alatt).

Be kell állítani, mint ha teljesen új lenne: internet beállítások, wifi beállítások, esetleg portok.

2014. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen , a gyári beállitásokra gondoltam .
2014. okt. 6. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!