Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube csatornámon a...

A youtube csatornámon a letiltott videót hogyan tudnám törölni, egyáltalán hogyan lehet videót törölni?

Figyelt kérdés
Mai napon kaptam a youtubetől egy általam feltöltött film miatt figyelmeztetést, hogy tilos film volt, amit rá is írtak ők, hogy le van itt tiltva. Még két figyelmeztetés és felfüggesztik a fiókomat, azt írták, töröljem a hasonlókat. Még egy film van ilyen feltöltve, de nem tudom, hogyan kell törölni, nincsen törlés funkció a videó oldalamon.

2014. okt. 11. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
videokezelo oldalon, a videok elott van egy checkbox. pipald be, felul pedig valaszd ki a torles muveletet.
2014. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerült, letöröltem mindent, nagyon szépen köszönöm. Még olyan videóm van pár, hogy több országban letiltották a zenéjüket, nem tudom, azok miatt érkezhet-e bejelentés. Verseim vannak a videón. Nagyon egyszerűen töröltem őket, ha tudom, hamarabb megteszem. Kellemes vasárnapot kívánok!
2014. okt. 12. 07:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha más országokban tiltva van, de itt nincs, _elvileg nem gond. Megmutatod a csatornád? Megnézném.
2014. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattál. Az Oz, a csodák csodájára azt írták, hogy világszerte tiltva volt, emiatt kaptam a figyelmeztetést. Pár videóm van, amire azt írták ki, hogy egyes országokban tiltva van, azokat most nem töröltem.

Itt van a csatornám, bár nem tudom, Neked így megfelel-e, mennek végig a videók egymás után. Nem nagy látogatottságom van, mert dalok és versek:


http://www.youtube.com/watch?v=a7J_y4KOZ2Q&list=UU_Ux26X42jD..

2014. okt. 14. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!