Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmondaná valaki, hogy mi...

Elmondaná valaki, hogy mi történik ezen a videón? -->

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mg9LCagtb-g


nem tudom megnézni...



2014. okt. 14. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Aludt a faszi, aztán jöttek az ufók, és el akarták rabolni, de aztán bejött egy csomó magyar celeb gorillának öltözve, és akkor az ufókról kiderült, hogy igazából csak pöсsöslányok, illetve az egyik a Pataky Attila. Röviden ez volt a lényege.
2014. okt. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a leírása, ez már meg volt:

Eleinte senki nem sejtett, hogy ez lesz a vége mivel kedves embernek tűnt mikor bement a zsűrik elé. Mikor elkezdett énekelni már akkor kicsit sántított a dolog a zsűriknek, de ami ezután történt arra senki nem számított. Nézd meg mi történt az előadás közben! Hihetetlen.


sőt eddig is eljutottam:

[link]



de pont a lényeget nem tudom!!!



# 1/1

Én egy nagyon humor kedvelő ember vagyok.

Jól indult a hozzászólásod, de aztán csak olvasom-olvasom, eljutottam a 1. sor végére... hoppá sehol egy poén...

De nem baj, gondoltam majd a végén lesz a csattanó.

...hát nem...

De ez sem baj, valószínűleg én nem vettem észre, ezért végig olvastam még egyszer, és még egyszer.

Immár be kellett látnom, hogy nem én vagyok a hibás:(


Jobban örültem volna, ha én hibázom, mert ha aztán észreveszem, akkor nincs semmi baj.

De így rosszabb, mert szomorúan látom, hogy vannak olyan emberek, akik, no ha viccesnek hiszik, sőt egy kicsit büszkék is rá, hogy ilyen humoros kis sorokat vágott oda nekem, közben izgulva azért, hogy vajon elhiszi-e az a hülye, vagy esetleg még meg is köszöni nekem, a gyors és részletes választ.


Tényleg büszke lehetsz magadra, de azért hogy sikerült leírnod ezt a humor ellen beoltott, vicces 2 darab sort.



Ha valakinek esetleg eszébe jutna írni egy olyan hozzászólást, amelyben az imént leírtakat kritizálná, azzal, hogy:

˝De hát ez sem volt vicces.˝


Annak üzenem, hogy nem viccnek szántam, de az 1. hozzászóló valószínűleg IGEN!!!

2014. okt. 14. 04:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!