Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elmondaná, hogy történi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmondaná, hogy történik ez az egész?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy júliusban nem jött meg, és még most augusztusban sem, mikor már meg kellett volna jönnie júliusba, lefeküdtem a barátommal, de nem ment el bennem.

Szóval itt most az a kérdés, hogy a tüneteim azok a menstruációra utalhatnak vagy terhességre ?

Iszonyatosan ideges vagyok !


Tünetek:

gyakori pattanások, kívánom az édeset, némi hő hullámok, derék és hasi fájdalmakkal, és fáradtság.


Köszönöm a válaszokat előre is!!


2013. aug. 13. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
És miért is nem mentél már el egy terhességi tesztért,??? Halogasdd még kicsit és el sem lehet majd vetetni.
2013. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:// hát ha nem ment el benned, nincs nagy valószínűsége, hogy terhes vagy, de azért majd vegyél egy terhességi tesztet!
2013. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarom, hogy mindenki tőlem tudja meg.. Vegyél tesztet gyógyszertárban légyszíves!!
2013. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztetek lehetsz terhes mivel az előváladéktól is teherbe eshetsz!!

Én a helyedben már rohannák is tesztért és igen lehetnek terhesség tünetei!!

2013. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt javaslom , hogy vegyél egy terhességi tesztet , az a leg biztosabb . Hiába nem ment el benned barátod , és kisebb az esély terhességre , de az előváladéktól is lehetsz terhes ám ! 28/N
2013. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Elmegyek a nőgyógyászhoz igaz nem voltam még soha !

Ilyenkor ott mit csinál a doki ?

2013. aug. 14. 00:56
 7/8 anonim válasza:
Matatni fog :D de egyébként egy teszt és cső...jéééézusom -.-
2013. aug. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma csinálok tesztet, jövőhéten meg elmegyek a nőgyógyászhoz :)
2013. aug. 14. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!