Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a mobilinternet megéri e,...

Ez a mobilinternet megéri e, és havi hány óra netezést biztosít átlagos használat mellett? DIGI MobilNET 2 1900 Ft/hó max letöltési sebesség: 3 Mbps adatforgalmi keret: 2 GB Sokat vagyok mozgásban, heti pár óra használtra kéne csak.

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyedüli internet előfizetésként nagyon kevés.

Korlátlan DIGI LAN net mellé megérheti, ha néha szükséges magaddal vinni a netet.

Az hogy elég-e attól függ mire akarod használni

Ha csak e-mail, meg böngészés hetente pár órára akkor szerintem elég lesz. Ha már befigyelne néhány YouTube videó vagy 1-2 nagyobb e-mail melléklet, fájl akkor mindenképp érdemes lenne nagyobb csomagba gondolkodni.

2014. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
T-Home alapnetem van, ez csak a mobilitás miatt kéne, mert hétvégén sokat vagyok vidéken. Tehát kb: 10 óra hetente elég lenne.
2014. okt. 15. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra kevés 2 GB.

Amúgy miért nem a Telekomnál nézelődsz mobilnet iránt ha már egyszer van tőlük otthoni előfizetésed?

Például ez a csomag már jó lenne: [link]

És mivel van otthoni Telekom előfizetésed, a mobilnet havidíjából kapnál 25% kedvezményt, azaz 3225 Ft lenne a 8 GB-os mobilnet csomag havidíja.

2014. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ránézek.
2014. okt. 20. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!