Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 0. Facebook használat mobilon...

0. Facebook használat mobilon - Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nekem eddig a NetStart díjcsomag volt aktiválva azért, hogy a 0.facebook menjen a mobilon. Ez ugyebár ingyenes, nem csinál adatforgalmat, tehát pont annyira elég, hogy az ingyenes Facebook működjön.


Viszont valamelyik nap elkezdett adatforgalmat csinálni a Facebook használattól... Persze elenyésző összegek,de úgy gondoltam, hogy bemegyek a T-mobile-hoz rákérdezni.


Az ügyintéző azt mondta, hogy nem tud mit tenni. Ki tudja kapcsolni a NetStart-ot és váltsak felfelé egy nagyobb előfizetéses díjcsomagra, ami már magába foglal mobilnetet.


Sajnos anyagi kereteim nem engedték meg, hogy fentebb váltsak egy díjcsomagot, így maradt az, hogy kikapcsoltattam a NetStart-ot... Ezért most nincs Facebookom.


De 10 ismerősömből 10 ugyan úgy tudja használni, mint eddig. Ezért nem is hiszem el, hogy erre nincs valamilyen megoldás vagy kiskapu...


Mit javasoltok? Esetleg próbáljam meg újra aktiválni a NetStartot és megnézni, hogy ezúttal számláz e?



Várok minden értékelhető választ! Köszönöm előre! :)



2012. aug. 15. 16:38
 1/4 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem volt net a telefonomon (Mix díjcsomagom volt), simán ment a 0.facebook.com. Próbáld meg csak így, net nélkül, beírni, szerintem menni fog.
2012. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam már.


"A szolgáltatás nem elérhető"

2012. aug. 15. 16:41
 3/4 anonim válasza:

Hát sajnos nekem is csak ennyi tapasztalatom van. Esetleg én most nézegetek telefonokat, és a mozaik xs csomagot néztem, nézd meg azt, hátha jó Neked. :)

További szép napot!

2012. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi azért! :)


Aki még olvassa annak mondanám: ECO díjcsomag van és másfél éven keresztül működött tökéletesen...

Kaptam egy olyan smst, hogy 13 ft/ 10 kb, utána kezdett számlázni...


Ebbe csak az a gondom, hogy akinek kártyás díjcsomagja van, annak meg elég 15 ft a használatához. Itt meg lekapkodja 10kbonként a 13 ft-ot!?

2012. aug. 15. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!