Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrent letöltési sebesség...

Utorrent letöltési sebesség lassú! De csak az, steam, origin en normálisan tölti. Mi lehet a problem?

Figyelt kérdés

Heló! Segítséget szeretnék kérni tőletek, hogy mi tévő legyek. A torrent letöltési sebességem nagyon lassú, már windowsot is újra raktam, 8.1 röl tettem win 7 re most és még mindig lassú. Steamen vagy Origin en rendesen tölti 6.5 MB/s el. Arra gondoltam először, hogy az ncore le korlátozott, hogy lassan tudok tölteni (nem tudom van e ilyen :D ), de rájöttem, hogy nem, mert más oldalról is próbáltam tölteni, de ugyan olyan lassú, 30-40 kb/s, sőt van hogy abba is hagyja a letöltést, szóval letöltési sebességhez nem ír semmit. ÉS CSAK olyan torrentel teszteltem amit sokan seedelnek(több ezer). Szóval nem értem mi lehet a probléma. Kérem segítsen valaki aki ért hozzá.


Köszönöm!



2014. okt. 15. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen több ezres általában lassan indul, aztán baromira begyorsul.
2014. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
reggel óta bent van a torrent... az elején gyorsan indult, felment 6.5 MB/s re, és folyamatosan lassult.. és mindig 0.4% áll meg a letöltés.
2014. okt. 15. 22:28
 3/3 anonim válasza:
Töltsd le a 2.2.1-es verziót és próbáld meg azzal!
2014. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!