Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni, ha az Outlook...

Mit lehet tenni, ha az Outlook 2010-ben bejövő üzenet túlzott szélessége miatt nem nyomtatható ki A/4 lapra?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 16:18
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Kijelölném az üzenet szövegét és Word-be illeszteném.


Ha viszont pontosan a levél kinézetének megfelelően akarod kinyomtatni (fejlécek stb) akkor próbáld a margókat kisebbre venni. (persze ezzel legfeljebb csak 2-4 centit nyerhetsz)

Nyomtatási előnézeten látszik, hogy mi nem fér ki?

2014. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia CspCsj, lám hogy összefutottunk megint. Én vagyok a szövegdobozos kérdező is.


Szóval, az a probléma hogy megnyitottam az üzenet fejlécét (nagyon nem kellett volna) és az húzhatta szét a szöveget túlzott méretűre. EZ ügyben már írtam a feladónak, hogy ismételje meg a küldést, nem tudom sikerül-e. Még fekvőlap esetén is marad le szövegrész mindkét, vagy valamelyik oldalon, attól függően hol áll a vízszintes csúszka. De amit mondasz, azt kipróbálnám a Wordben. Margókkal nem érdemes kísérletezni, mert annak lehetőségeinél nagyobb az eltérés. Szóval ki kell jelölni és Wordbe beilleszteni. Ez így egyszerűen hangzik, de majd meglátom, mi lesz.

2014. okt. 18. 09:31
 3/3 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a Word-ös megoldást és működik, csak a fejlécben levő szövegrészt nem lehet így visszanyerni.


Köszi szépen!

2014. okt. 18. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!