Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tenda router probléma! Újonnan...

Tenda router probléma! Újonnan vásárolt routerünket hiába csatlakoztatom a megfelelő módon az asztali géphez, nincs bejövő internet! A hálózat ikonján piros X látható, emiatt konfigurálni sem tudjuk! Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy egy kábel nincs megfelelően csatlakoztatva.

Kiegészítés: a kábelek működnek, másik routerrel is próbáltuk, annál meg azt írja ki, hogy azonosítatlan hálózat, nincs érvényes IP konfiguráció. Viszont hiába írok bármit a böngészőbe, a lap nem jeleníthető meg...



2014. okt. 20. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
Fogd azt a ratyi Tendat es vagd ki a szemetbe. Ha olcso de megbizhato routert akarsz, TP-linket vegyel.
2014. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a másik TP-Link és azzal sem lettünk előrébb! Azonosítatlan hálózatot ír, és sárga háromszög a hálózat ikonján...
2014. okt. 20. 12:32
 3/83 Tengor ***** válasza:

Lehetséges, hogy a PC csatlakozója nem jó?

Mit kötöttél és hova égész pontosan?

2014. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 P.O.C. ***** válasza:
A lehet neked legaljább Tendától kezdve egészen az elit Cisco routered. Egy sem fog működni, ha nem konfigurálod be.
2014. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Kéket a kékbe, sárgát a sárgába...ha közvetlenül a gépbe kötöm az ethernet kábelt, akkor van net!
2014. okt. 20. 12:36
 6/83 A kérdező kommentje:
Konfigurálnám én, ha tudnám! :-D De mivel sárga háromszöget mutat, így nem tölt be semmilyen oldal a böngészőben! Írhatok én IP címet, tplinklogin.net-et, semmi eredménye! Már a hálózati kártya illesztőprogramját is frissítettem, hátha...de semmi változás!
2014. okt. 20. 12:39
 7/83 anonim ***** válasza:

Kék?Sárga? az akár mi is lehet..

WAN<->modem, LAN<->PC

2014. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
Ami a modemből jön az a kék ethernet, az való a WAN-ba, a másik (sárga) a LAN-ba, amit a PC megfelelő helyére kell csatolni...tudom én, nem ez a baj!
2014. okt. 20. 12:43
 9/83 anonim ***** válasza:
Csináltál már ilyet ?
2014. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:

[link]


néha ezt is el kell olvasni A HOZZÁ VALÓ CDT ha van NE használd.

2014. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!