Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok összekötni és...

Hogyan tudok összekötni és beállítani 2 különböző routert ( TPLINK és LINKSYS ) jelerösítés céljából?

Figyelt kérdés
Na szóval, van 2 wifis routerem, a fő router amibe megy a kábel a szobámban van, a másikat pedig egy másik szobába szeretném rakni mert ott gyenge a jel és azt szeretném beállítani hogy kábellel összekötve ugyanazt a netet ossza. Reseteltem a masik routert és osszekötöttem őket rendesen, és van is wifi csak teljesen más névvel, és hiába csatlakozok rá nem hoz be egy oldalt sem.. Mit állítsak rajta hogy jó legyen? Előre is köszi

2014. okt. 22. 14:20
 1/6 Tengor ***** válasza:
A második routeren kikapcsoltad a DHCP-t, fix IP-t adtál neki, ami a fő router tartományába esik és LAN-LAN porton (tehát nem WAN) összekötötted őket és ennek ellenére nincs net?
2014. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Mi a pontos típusuk? Melyik a "fő" router, ami az internethez közvetlenül csatlakozik? Vezetékesen kötötted össze őket?
2014. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fő router (tp link TL-WR74ON) lan portját es a mellekes router (linksys WRT54G) WAN portjat kötöttem össze kábellel és telwfonon mutatja hogy osztja csak hiába csatlakozok fel, nem hoz be semmit
2014. okt. 22. 14:45
 4/6 Tengor ***** válasza:
Akkor rosszul kötötted össze. #1-ben írtam a menetét.
2014. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Összekötöttem LAN-LAN porton de így se hoz be semmit, hogyan kapcsoljam vissza a DHCP-t?
2014. okt. 22. 14:50
 6/6 Tengor ***** válasza:
[link] 2. oldalon Az is kell, hogy egy IP tartományban legyenek!
2014. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!