Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Regisztráltam a twoo-ra....

Üdv! Regisztráltam a twoo-ra. Egyik ismerősöm ajánlotta, azt mondta ingyenes, és közben minden szolgáltatást fizetés ellenében tudnék igénybe venni, sőt még le sem tudom törölni magam. Mindig az unlimited fiók aktiválását adja. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: (Üzenet elolvasása, kiknek tetszem, látogatóim, stb.) Egyszerűen nem mutatja meg, csak ha megadom a bankszámlaszámomat, vagy a telefonszámomat, pedig a Discoverben vagyok, nem az unlimitedben.

2014. okt. 24. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt az oldalt. Minden szolgáltatása fizetős! Különben egy igen agresszív társkereső oldal. Ha egyszer beregiztél, sosem szabadulsz! Egyszer regiztem, csak, hogy benézzek, hogy mi is ez. Soha többé nem léptem be. Mégis már 4 éve naponta 10 email-el bombázza a fiókomat. Hiába jelöltem spamnek, csak jönnek az újabb levelek. Le sem tudom tiltani a címet. Olyan emberek profiljait ajánlgatja emailben, akikről még csak soha nem is hallottam. Ráadásul állítólag az összes ismerősömnek rendszeresen meghívókat küld a nevemben mailben. Szóval nagyon agresszív rendszer!! Minél hamarabb szabadulj meg onnan. Ez rosszabb, mint egy vírus a gépeden. A vírustól meg lehet szabadulni...
2014. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A Badoo oldal UGYANILYEN. Levélben látod NE klikkelj rá!!!


Egy vélemény, amit a neten találtam:


"Twoo mint átverés


Mai nap rettenetesen felbosszantottam magam. A regisztrációm és tudtom nélkül egyszer csak felkerültem a Twoo nevű társkereső portálra. Ehhez csak annyit kellett tennem, hogy meg akartam nézni egy ismerős oldalát. Ehhez az oldalhoz ő küldött nekem meghívót. Na de csavarként csak úgy tudtam volna megnézni az említett ismerős oldalát, ha beregisztrálok. Az e-mail címemet már magától ki is töltötte a gép és kérte a jelszót. Ezt nem adtam meg, mert elgondolkodtam, hogy regisztrálni nem szeretnék és azt sem, ha egy ilyen mocskos kis honlapon hirdetném magamat, akár még véletlenül is, ezért elővigyázatosságból inkább kiléptem. De sajnos már késő, mert a jelszó megadása nélkül is beregisztrálódtam valahogy. Persze csak úgy jönnek az e-mailek a rengeteg szabadidővel rendelkező férfiaktól, amit vehetnék bóknak is. (Irigylem ezeket az embereket, hogy nincs jobb dolguk csak ülni a gép előtt és írogatni nekem.) Szóval próbáltam leiratkozni a twoo-ról de hát ehhez meg kell erősíteni a regisztrációmat. Hoppá! Még sem tudják a jelszavamat? Hát akkor most hogy is van ez? Rajta vagyok vagy mégsem?


Szóval mindenkinek azt tudom tanácsolni, ha nem akar felkerülni a twoo-ra akkor inkább ne is akarja megnézni egyetlen véletlenül felkerült ismerősének a profilját sem. Inkább hívja fel!"


LINKEK:


[link]

[link]

2014. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sashinka válasza:
Mindkettő mint a twoo, és a baddoo is egy szemét lehúzás, véleményem szerint éppen csak nem feszegetik a vírus fogalmát de , hogy ezt a fajta oldalakat, és a kitalálóit, is megbüntetném az biztos. Ugyanúgy jártam minta az előttem lévő felszólaló. Megnyitottam az e-mailt kiléptem , és lám a következő mail, hogy köszönjük a regisztrációját. Most álltam neki valahogy eltakarítani.
2017. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!