Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy történik ez a folyamat?

Hogy történik ez a folyamat?

Figyelt kérdés

Szeretnék bankkártyát, hogy a Paypal-t tudjam használni internetes vásárlás végett. A Visa Classic kártyát néztem ki, tudomásom szerint dombornyomott, amit elfogad a paypal is. De ezt hol tudom igényelni? Bemegyek egy bankba és kérek? Azt hozzáteszek, hogy nincs ilyen bankfiókom, vagy számlám. De még ebben sem vagyok biztos, mert tudomásom szerint szüleim tesznek be nekem pénzt, de azzal csak akkor rendelkezhetek ha betöltöttem a 18 évet,és azt pénz nem internetes vásárlásra akarom majd fordítani. Na mindegy ez mellékes. Szóval hogy tudok hozzájutni ilyen kártyához és mit kell tennem? ilyen számlát vagy fiókot kell nyitni a bankban (azt sem tudom ezek pontosan mit jelentenek). És valamennyi pénzt is kell beraknom??

Kérlek segítsetek, magyarázzátok el. Ezekhez a dolgokhoz nagyon nem értek...

Most kb olyan sok pénz nem lenne ezen, én nem is tudnék rátenni nagyobb összeget



2014. júl. 17. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Kell nyitnod egy banszámlát és ahhoz kell kérned egy bankkártyát. Ehhez be kell fáradni egy szimpatikus bankba az egyik szülődddel.

De még előtte jó lenne, ha tisztáznád magadnak, hogy mi az a bankszámla, mi az a bankkártya, milyen bankkártya használható PayPalon (nem csak dombornyomott), melyik bankkártyának és bankszámlának mennyi a KÖLTSÉGE, stb... ebben a szüleid nyilván tudnak segíteni, a költsségeket pedig a bankok honlapján fentlévő hirdetményben találod.

Egyébként ha elmúltál 14 éves és semmi másra nem akarod használni a bankszámlád, akkor ajánlom az otp junior számlát,Junior MasterCard Online kártyával.

2014. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mert ezeknek van költségük?

én azt olvastam, hogy a Mastercardot meg a Visat fogadják el

17

2014. júl. 17. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:

miert mit gondoltal ingyen van?


17 eves vagy es meg nem jottel ra hogy SEMMI sincs ingyen?

2014. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!