Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudom, hogy egyesek számára...

Luna0026 kérdése:

Tudom, hogy egyesek számára röhejes kérdés lesz, mert mindenki tud róla, csak én nem. Valójában lemaradtam. Szóval: Mi is lesz ez az internet adó? Vagy egyáltalán mi a lényege? És mikortól lesz -ha lesz-?

Figyelt kérdés
(mert igazából nem látom értelmét a neve alapján, de így nem tudomm pontosan mi lenne a lényege, és örülnék, ha valaki viszonylag részletesen elmesélné ennek "történetét" és lényegét.)

2014. okt. 25. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

google:


[link]

2014. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvass híreket.
2014. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mon van a legtöb idiota politikus
2014. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy adótervezet, letöltött Gb-onként (na azt most nem tudod, hogy Gigabyte vagy Gigabit után, pedig ez lényeges lenne) 150Ft-ot kéne fizetni, egyenlőre magánszemélyek esetén 700-1000Ft-os plafonnal, cégeknél meg 5000Ft plafonnal előfizetésenként, havonta. Ez még csak egy adótervezet és ha engem kérdezel, nem lesz belőle semmi. Vagy elterelésnek szánják vagy csak valami lüke elkotyogott valamit amit még át se tárgyaltak.
2014. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

> na azt most nem tudod, hogy Gigabyte vagy Gigabit után


Mindenütt gigabájtot írnak.

2014. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!