Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem azonosított hálózat probléma?

Nem azonosított hálózat probléma?

Figyelt kérdés
Most hogy ideköltöztem az elbérletbe sokszor csinál olyat a laptopom, hogy felcsatlakozik a routerre és azt írja hogy nem azonosított hálózat és net sincs. Kikapcsolom a routert meg vissza és egyből tökéletesen működik minden. Sőt olyat is szokott, hogy tökéletesen megy minden és egy idő után (lehet h fél óra lehet h 3-4) csak úgy elmegy a netem ugyanezzel a "nem azonosított hálozat" hülyeséggel és megint újra kell indítani a routert. A fura az egészben, hogy csak ezzel a routerrel csinál ilyet máshol nem volt ilyen baja egyszer sem. Ja és ezt kihagytam: van egy másik laptop is a házban azon még egyszer sem tapasztaltunk ilyet csak ezen de ezen naponta többször is .

2014. okt. 28. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Le van jelszavazva ?? közvetlen kapcsolódsz vagy wifin keresztól?
2014. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Igen le van jelszavazva és wifin keresztül :) van egy harmadik laptop is ami közvetlen kapcsolódik routerről kábellel.
2014. okt. 28. 11:00
 3/17 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld ki hogy te is kábelon kapcsolódsz vagy ha ez nem lehetséges akkor a routerbe kell a titkosítást beállítani


WPA-PSK/WPA2-PSK nál a Encryption: automatikusra kell álltanod


milyen laptop ? és milyen op rendszer van rajta?

2014. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Encryption-t beálítottam automatikusra hátha... :)

Amúgy a laptop:

Asus N550JV

Processzor: Intel Core i7 3610QM @ 2,3 ghz, turbo @ 3,2 ghz

RAM: 8GB 1333mhz

HDD: 500GB

Optikai meghajtó: DVD+RW

VGA: nVidia GeForce GT 640M 2GB, Intel HD 4000 series

LED kijelző: 15,6"


És sajnos kábellel nem megoldható.. :/

2014. okt. 28. 11:49
 5/17 anonim ***** válasza:
És most jó ?
2014. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ja és windows 7 :D

Hát nem tudom, ma reggel mikor felkeltem ezzel kezdte, újraindítottam, egyből kiírtam ezt, azóta nem jelentkezett a probléma, mondom van hogy 3-4 óra után csinálja csak. Szóval még nem tudni :) de azért a segítséget köszönöm, ha van még ötleted leírhatod nyugodtan, ha nem oldódott meg a probléma még fogok ide írni mindenképpen:)

2014. okt. 28. 12:08
 7/17 anonim ***** válasza:
írj privátot ha előjön
2014. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oké
2014. okt. 28. 12:31
 9/17 anonim ***** válasza:

Itt folytassuk hogy ne kelljen a levelezésben kotorásznom és ne írjam le 2x ugyan azt



Nem tudom hogy kérdeztem e a router tipusát

2014. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A típusa : Model: TL-WR841ND Ver:8.1
2014. okt. 29. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!