Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-al kapcsolatos kérdések?

Ncore-al kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Hogy lehet beállítani, hogy az aki engem meghívott ne tudja megnézni miket töltök le?


A filmletöltéseknél az xvid, meg HDfilm. stb azok mit jelentenek, melyiket érdemes letölteni, és ha HD vagy blu-rayes filmeket. ha letöltöm akkor el tudom majd indítani? Mert azoknak elég nagy a mérete, de nem tudom, hogy miért.


És melyik lejátszóval nézzem a filmeket?


Köszi aki válaszol, lehet hülye kérdések.


2014. okt. 28. 15:51
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha egyszerre töltök le 5 filmet, akkor a letöltési sebesség alacsonyabb, mintha egy filmet töltenék? Érdemes?
2014. okt. 28. 16:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet beállítani, csak ha fizetsz. (Prémium "szolgáltatás")


A HD jobb minőségű, főleg nagy képernyőn, de sokkal nagyobb méretű. Ha az xvid elég számodra, akkor felesleges a HD.


A VLC mindent lejátszik:

[link]

2014. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre több dolgot töltesz, akkor nyilván eloszlik közöttük a sávszélesség, hosszabb ideig fog tartani. Ha nem akarod azonnal nézni valamelyiket, akkor persze érdemes így, nem kell külön indítgatni.
2014. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!