Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok tenni ha feltörik a...

Mit tudok tenni ha feltörik a Gmail accountomat?

Figyelt kérdés
Egy napja még nem volt semmi probléma aztán másnap pedig kidobott a gmail és mikor vissza akartam csatlakozni 2 email cimmel sikerült viszont a harmadikkal ami nem hiába irtam be vagy 20 kölönböző jelszót amit szoktam használni egyáltalán nem működött . A jelszó helyreállitás sem működik mivel nem udom mikor csináltam az emailom . Valaki tudja mit tehetnék ?

2014. okt. 28. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk főzhetnél egy kávét, kezd fájni a fejem.


Utána meg kezdd el használni a KeePassX-et, minden weboldalon más, generált jelszót használj és havonta cseréld le.

2014. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Viszont ez működik az előzményekre nézve ? Legalábbis megmutatja hogy például mikor hoztam létre az emailt és mi volt a jelszóm vagy csak a telepitése utániakat ?
2014. okt. 28. 16:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogy működne az "előzményekre nézve"?

A mostani problémádon már nem segít, de legalább nem történik több ilyen.


"KeePassX saves many different information e.g. user names, passwords, urls, attachments and comments in one single database."

2014. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez nem nagy segitség inkább menj és idd meg a kávédat mert én arra várok hogy valaki a kérdésemre válaszoljon egy kielégitő és jó válasszal .
2014. okt. 28. 16:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Arra várhatsz. Ha nem tudod a jelszót és az elfelejtett jelszó funkciót sem tudod használni, mégis mire számítasz? Hogy valaki beírja ide, hogy "szeretlekmaris" a jelszavad?
2014. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemigazán inkább utbaigazitást kérek mivel az accountomat feltörték valószinüleg és szeretném a jelszót ujra irni de nem kapok segitséget a gmailtől mert nem eléggé biztonságos hogy segitsenek nekem miközben 2 másik email cimemmel kötöttem össze ezt az 1-et .
2014. okt. 28. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni új jelszót beállítani. Inkább törekedj arra, hogy a mostaniak biztonságosak legyenek és ne felejtsd el őket. Erre jó a KeePassX (is).
2014. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megis miért nem ? A gmail vissza tudja állitani nemigaz ? Viszont mikor elküldtem nekik a kérdőivet azt mondták nem tudom egy kérdésre a választ ezért ne vagyok elég biztonságos
2014. okt. 28. 16:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Vissza tudja, de nem tudod helyesen kitölteni azt a formot, amellyel igazolnád, hogy te vagy a tulajdonos. Innentől kezdve nincs miről beszélni.

Nincs olyan gomb, hogy "Ha elfelejtette az elfelejtett jelszó funkcióban kért adatokat, kattintson ide" és rákattintva kiböki, hogy nesze, ez a jelszavad. Akkor minden jött-ment átírhatná bárki jelszavát.

2014. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Viszont ha rájövök a kérdések hejes válaszára akkor már menni fog nemigaz ? És akkor már megtudom védeni magam ,
2014. okt. 28. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!