Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ausztriából vagy Szlovákiából...

Ausztriából vagy Szlovákiából műholdas internet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, mivel a kormány valószínűleg bevezeti az internet adót és most ne politizáljunk, de nem szívesen szeretném nekik kifizetni, ezért alternatívák után kezdtem nézni.


Van esetleg arra lehetőség, hogy egy osztrák vagy szlovák szolgáltató műholdas (tányéros) szolgáltatást nyújtson Magyarországra? Hallottam már ilyenről, de sajnos nem ismerem a külföldi szolgáltatókat. Tudtok esetleg ilyet mondani? Köszönöm szépen a segítséget!



#internet #Ausztria #internetadó #internetes szolgáltatás #Szlovákia #magyarország műholdas internet #tányéros internet
2014. okt. 29. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik [link]
2014. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy rakás ... a műholdon szolgáltatott internet. Hidd el, nem akarod te azt használni.
2014. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tengor ***** válasza:
Ennyire azért nem kell bedőlni a TV-nek. Kifizetsz sok tíz ezer Ft-ot azért, hogy ne kelljen 700 Ft-ot kifizetni? Értem én az elveket, de hogy elvből ennyire a pénztárcád ellensége legyél az finoman szólva is ostobaság.
2014. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocs ez nem az pfff
2014. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, de sok olyat is olvastam, hogy a szolgáltatók bevezetik inkább a forgalomkorlátos szolgáltatásokat, márpedig nekem a munkám miatt létszükséglet a korlátlan internet... Persze még várom én is, hogy a drága kormányunk mit és hogyan szavaz meg, de szeretnék azért előre is gondolkodni! Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a továbbiakat is :)
2014. okt. 29. 13:29
 6/9 Tengor ***** válasza:
57%
Igen, és még nagyon sok ember munkájához tartozik a net, elhiheted, hogy nem fog mindenki tányéros internetre előfizetni.
2014. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

1,5 GB után 700 FT nekem eddig 1,52 GB adatforgalmam van


Tegnap 13 órátol úgy hogy nem töltöttem le semmit

2014. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Pozsonyhoz milyen közel laksz ?
2014. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Győri vagyok szóval az annyira nincs messze
2014. okt. 29. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!