Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a freemaillel? Vagy 5...

Mi van a freemaillel? Vagy 5 napja nem jó.

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 14:37
 1/7 Reiber Péter ***** válasza:

Most léptem be, semmi baja.


Vagy épp most pont elmúlt, vagy "a hiba az ön készülékében van", ahogy azt mondani szokták

2014. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Csak a szokásos. Nem is értem miért vannak még felhasználóik, mikor annyi ingyenes és valóban jó alternatíva van.
2014. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi nem jó? ha pl nem kapod meg a leveleket, ürítsd a fiókod...
2014. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Belépni se tudok, nem fogadja el a jó jelszót, de nemcsak én jártam így. Vagyis aki hozzászólt az Origón a NETADÓ vitához és ezt a postafiókot használta, azokét a letiltották! Szégyen, Magyar Telecom! Ez cenzúra!
2014. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gábor_79 ***** válasza:
Pár napja elhangzott ugyanez a kérdés. Akkor is megnéztem, jó volt és most is az nálam. Működik.
2014. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem 5 napja ezt írja ki:

A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02444)


Nem tudok mit csinálni vele, eddig semmi baja sem volt, és mivel több e-mail címem is van, másiknál is megpróbáltam, ugyanez a baja...

2014. nov. 2. 15:37
 7/7 A kérdező kommentje:
hmmm, megpróbáltam másikkal is, oda beenged, csak 2 címemre nem... remélem nem azért, mert túl sok levelem volt... így törölni sem tudom.
2014. nov. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!