Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert van az, hogyha PC...

Miert van az, hogyha PC (asztali) -rol egy wifi fogo adapterrel akarom fogni a wifit, azt irja hogy van net, de megsincs, mert nem tolt be semmit?

Figyelt kérdés

Na ezt jol leirtam xD


Tehat vettem egy wifi fogo usb adaptert es installaltam a drivert stb. Amikor kesz volt, elojott a wifi halozathoz valo csatlakozas ablaka. Itt csatlakoztam a wifihez kiirja hogy connected, de nem tolt be egy oldalt sem. ha reconnectelek az elso par masodperc alat betolti egy oldal felet kepek nelkul, de utana ha nem reconnectelek megint, ugy marad es nem tolt tovabb.


U.i.: bocsi az ekezetekert, helyesirasi hibakert :D



2014. nov. 2. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom én hogy a géped nyilvánosra van állítva és nem enged csatlakozni biztonsági okokból.
2014. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt s ezt hol udom atallitani?
2014. nov. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!