Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megint fizetős a Vatera?

Megint fizetős a Vatera?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt megszűnt a feltöltési díj. De most megint van. Valaki tud információt az okáról.

2014. nov. 3. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem szűnt meg, csak ideiglenesen, "akcióként" volt ingyenes egy ideig.
2014. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így sem vészes, 9 ft/termék.
2014. nov. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

9ft/termék tényleg nem vészes,ráadásul ha 1ft ra teszed fel akkor nem számolnak 9ft-ot.

De amiért én komoly lépéseket fogok tenni,az az,hogy regisztráció nélküli vásárló miért vásárolhat?????? Ugyanis feltöltök egy terméket és azt a jobb nézettség érdekében ki is emelem 400 vagy 600 vagy 1000 ft-ért és azt egy regisztráció nélküli vásárló leüti,érdekes módon idáig egy ilyen vevő nem jelentkezett a vásárolt árúért és én se értem el őt.. Viszont a vatera nem vállal felelőséget a regisztráció nélküli vásárlókkal szemben,holott ők vezették ezt be,tehát vissza nem térít semmit és ha el akarod adni a termékedet töltheted fel ismét és emelheted ki újból a hirdetést... Ez felháborító és joggal feltételezem,hogy a vatera megbízásából vannak ezek a regisztráció nélküli vásárlók a több bevétel érdekében. Ezt el kell törölni,ne lehessen regisztrácó nélkül vásárolni,vagy kiemelt hirdetéseket ne tudjanak vásárolni,vagy be tudjam állítani,hogy ne tudjanak ezek tőlem vásárolni ha nem akarom.

2014. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vatera tudtommal vmi külföldi cég tulajdona ha jól emlékszem, tehát valószínüleg ismeretlen számukra a "tipikus magyar szemétség", mint fogalom. Régen a sikertelen, meghiúsult adàsvétel termékfeltöltési díjàt és jutalékàt is kiszàmlàzta a vatera "mert a termék elkelt". Hiába volt az értékelésben minden leírva, a rendszer és az adminok sem foglalkoztak vele. Most szerintem ugyanez a lényeg a reg.nélküliekkel: pénz és reklám, mert ha àt veszi és kifizeti a vevő a cuccot, akkor is tudjàk sarcolni az eladót, és ha mondjuk sikeres vásárlás, licitálás utàn a vevő boldogan mutogatja a barátainak, hogy milyen jó holmit szerzett jó àron, és még regisztrálni sem kellett, na az egy jó reklàm...
2014. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!