Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore - Utorrent nem seedel,...

Ncore - Utorrent nem seedel, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, ha emiatt kitiltanának az oldalról...

Utorrentben azt írja a fájloknál, hogy seedelés, szóval jónak kéne lennie. Nem helyeztem át a fájlokat, nem neveztem át, semmit nem csináltam velük. Már 1 órája letöltöttem valamit, a felöltési sebességet 0 bájt/s-nek írja.

Ncore oldalán az aktivitásnál pirossal írja a seedelést.


Mit lehet csinálni? 2 gépről is próbáltam, mindkettőnél ugyan ez van


2014. nov. 3. 18:38
 1/1 Gábor_79 ***** válasza:

Ha a µTorrent zölden írja, akkor nagy baj nem lehet. Ha letöltöd, nem jelenti automatikusan, hogy egyből töltik is tőled. Az hogy a másik letöltő ember torrent-kliens programja miként rangsorolja a seedereket, az különféle szempontok alapján dől el. Lehet ebbe nem esel bele. Egy mezei 10Mbit/sec előfizetéssel, nincs esélyünk a seed szerverekkel szemben amik gyorsabbak, így előnyt élveznek.

Az a lényeg, hogy 48 órán át tartsd seed készenlétben. Nem kell egyszerre. Én 27 hét alatt 66,7 GB-ot tudtam csak feltölteni úgy, hogy mostanra 116 fájlom van, 18-at meg időközben megszüntettek. Azokkal nem tudom mi van. Ugrik azoknak a feltöltött mennyisége?

2014. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!