Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal online fiókomra tehetek...

PayPal online fiókomra tehetek pénzt postán keresztül? Nincs bankfiókom.

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 11:42
1 2
 1/15 Tengor ***** válasza:
50%

Nekem sincs bankfiókom. Ha lenne, akkor most nem itt ülnék, hanem a jachtomon süttetném a hasam.

Gondolom bankszámlára gondoltál, hogy nincs...


Talán postán is lehet rózsaszín csekken befizetni, de ez elég költséges. Egyszerűbb ha a PayPal súgójában megtalálható számlavezető bank egy fiókjába besétálsz és ott befizetsz számlára a megadott paraméterekkel (súgóban ott van ez is).

2014. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szőrös Béka ***** válasza:
Magyarországon egy bank foglalkozik ezzel, hogy PayPal-ra tudsz befizetni pénzt. fejből nem tudom melyik az, de délután meg tudom nézni neked. (egyébként ha van PayPal-od ott írja is a bank nevét).
2014. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szőrös Béka ***** válasza:
47%

Természetesen nem kell hogy legyen a banknál folyószámlád.

A PayPal oldalon meg is találod a nyomtatványt, ami a fiókadataidat is tartalmazza.

2014. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tengor, pár kérdésemre válaszolván kiderült, hogy rendkívül humoros ember lehetsz.


Szőrös Béka, előre is köszönöm!

Annyi kérdésem lenne még, hogy pontosan hol találom? Ha tudsz akkor linket mellékelj.

Ill. feltöltésnél fognak-e le valami kezelési költséget vagy bármi baromságot?

2014. nov. 4. 12:22
 5/15 Szőrös Béka ***** válasza:

Linket nem tudok küldeni, mert a saját fiókom linkjét Te nem fogod tudni megnyitni :)

De késő délután meg tudom mondani melyik bank az. Ott további felvilágosítást is adnak majd. Valamennyi kezelési költség lesz.

2014. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm szépen. :)

Várom.

2014. nov. 4. 12:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne tarts pézt PayPalon mert akár mikor zárolhatják a számládat és búcsút inthetsz a pénzednek. Olvasd el a felhasználási feltételeket inkább. A PayPal nem bankszámla.
2014. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak egy vásárlás erejéig szeretnék rá tölteni.
2014. nov. 6. 22:55
 9/15 anonim ***** válasza:
És miért nem fizetsz direkt az eladónak?
2014. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2 Euró kifizetés miatt utazzak 2400km-t?
2014. nov. 7. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!