Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell használni az nCore-t?

Hogyan kell használni az nCore-t?

Figyelt kérdés
Igaz az,hogy a letöltött torrenteket (asszem így hívják) vissza kell tölteni? Milyen szabályok vannak még? Hogyan működik az oldal?

2014. nov. 4. 13:56
 1/8 Tengor ***** válasza:
100%
A súgóban minden információt megtalálsz, amire szükséged van! Had ne írjuk ide a teljes wiki tartalmát!
2014. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem "kell" használni.

Főleg ha az egyszerű, magyarul leírt szabályzatot sem vagy képes értelmezni...

2014. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha még azt sem tudod, hogy mi az a torrent, akkor legjobb lesz, ha megbeszéled egy olyan haveroddal vagy ismerősöddel, aki a torrentezés mibenlétével tisztában van.

A Wiki ugyan tartalmaz minden szükséges információt, de nem biztos, hogy mindet meg is érted. Jobb, ha elmagyarázza egy hozzáértő (ha valami nem teljesen világos, tőle mindjárt meg is kérdezheted).

2014. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ne vicceljetek már! Lehet nem olvasott annyit egész életében! A kötelező olvasmányokat is magnón halhatta meg. :D


A teljesség igénye nélkül a lényeg:

- Igen, vissza kell tölteni (seed -elni) a torrentet, másképp használhatatlanná válna az oldal a közösség számára.


- Az 1 -es arányig kell seed -elni a torrenteket, mikor a le és felötlött adatmennyiség egyenlő, vagy legalább 48 óráig ha előbbire nincs lehetőség.


- A seed -elést a torrent kliens programod automatikusan csinálja, ha bekapcsolva hagyod a gépet.


- Ezen kívül ne trollkodj a oldal fórumán vagy a torrent hsz -eiben, és ne árulj meghívókat. Ne próbáld meg manipulálni a feltöltést.


Ha betartod ezeket, akkor hosszú életű leszel az oldalon.

Kb ennyi. Remélem nem volt sok olvasnivaló. :)

2014. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na itt máris van olyan dolog, amit a haver bővebben megmagyarázott volna neki: a 48 órás visszaosztás.
2014. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elolvastam, vagy legalábbis nekiálltam a wikinek. igazad van, tényleg nem fejeztem be, de nem azért, mert olyan borzasztó hosszú lenne. egyszerűen csak nem értettem a kifejezéseket, mint pl. aránycsalás, tracker, 1.0-s arány, seedelés, stb. Nem értem, miért olyan felháborító ez, nem töltöm minden időm a gép előtt. persze ha figyelmesen elolvasom az egész wikit, biztos mindenre választ kapok, de mivel elég lusta vagyok, így gyorsabbnak találtam... egyébként épp tegnap beszélgettem erről egy hozzáértő barátommal, aki ráadásul ironikus megjegyzések nélkül válaszolt a "hülye" kérdéseimre. az olvasásról meg annyit, hogy imádom, és sok kötelezőt többször is elolvastam, mert tetszett. Azért köszönöm a válaszokat, tényleg hasznosak voltak. :)
2014. nov. 5. 09:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt semmi felháborító a kérdésedben, de mivel itt elég nehézkes lett volna a kommunikáció, azért javasoltam, hogy haverral vagy ismerőssel konzultálj. Az is természetes, hogy a barátod ironikus megjegyzések nélkül válaszolt a kérdéseidre, mert ő tudja, hogy nem mindenki ezen tudás birtokában születik a világra.
2014. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ne haragudj, nem neked szántam a választ...
2014. nov. 5. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!