Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefox hiba, mi a...

Tibi212 kérdése:

Mozilla Firefox hiba, mi a hiba? (többi lent )

Figyelt kérdés
Letöröltem a firefoxot mert az operát szeretném telepíteni . Rálépek a telepítésre és bejön egy firefox ablak mint ha nem is töröltem volna le de közben ezt a hibaüzentet kapom : " firefox is already running but is not responding to open a new window you must first close the" . Megnéztem a feladatkezelőt de ott nem mutatja , hogy futna . Mi lehet a baj ? Előre is köszönöm a válaszokat !

2014. nov. 4. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Már rosszul kezdődik, ha programot "törölsz" az fatális hiba. A gépedre sem úgy kerül, hogy felmásolod ugye? hanem telepíted (installálod). ergo vezérlőpult-->programok hozzáadása/eltávolítása. sok sikert!
2014. nov. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint töröltem a gépről... Vezérlőpult-Program eltávolítása. Valami ötlet , hogy mi lehet a baj?
2014. nov. 5. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:

win7 esetén feladatkezelőben:

alkalmazások->megkeresed azt az ablakot ami felugrott->jobbkatt-->ugrás folyamatra--> és meg is van a bűnösöd

2014. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. Rámentem a feladatkezelőben , hogy lépjen be a mappába ahol van a firefox. Belépett és az egész mappát töröltem . Most nem lép be a firefoxba amikor más böngésző telepítésére lépek de a telepítőbe még mindíg nem lép be :/ . Mi lehet még mindig a baj?
2014. nov. 6. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:

hogy hülye vagy hozzá....

1000szer ennyi infó kéne.

-"nem látok semmit a monitoron, mi lehet a baja?"

-"nem dugtad be..."

2014. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ide figyelj ... Tudd ,hogy kinek mit írkálj ... Ne nézz már ennyire hülyének !
2014. nov. 8. 19:52
 7/7 csacsi2 ***** válasza:

Nem jól uninstalláltad. Telepítsd újra a firefoxot, majd komplett távolítsd el!

Esetleg használhatsz eltávolító programot (uninstalltool,totaluninstaller,revo uninstaller...).

Azt nem tudom miért van ha telepítesz egy másik böngészőt akkor az nem indul el, valószinüleg más gond is van az operációs rendszereddel, mivel több böngésző is futhat egy gépen, a FF -eltávolítása nem okozhatja hogy a másik nem indul el!

FF újratelepítése #4:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__42..


Elképzelhjető hogy vírus van a gépeden, ellenőrizd (pl.malwarebytes és egy jobb vírusírtó...)


Hiba ott kedődött amiért vissza kell telepítsd hogy "Rámentem a feladatkezelőben , hogy lépjen be a mappába ahol van a firefox.Belépett és az egész mappát töröltem"

Mivel ez azt jelenti nem volt uninstallálva. Feladatkezelőben erre: "firefox is already running but is not responding" annyit kellett volna tenni hogy leállítod a futó folyamatot.


"Rálépek a telepítésre és bejön egy firefox ablak"

Ez nem így működik. Telepítő exe, vagy msi fájlok. Ezeknek nem szabad böngészőhöz társítva legyenek, hacsak nem vírust töltöttél le telepítőnek álcázva ami az exe -vel megnyitotta (volna) a böngészőt (firefox). Tehát saját veboldalról töltsd le a telepítő alkalmazást

[link]


Telepítőre klikkelve (Opera_NI_stable.exe) ezt kell lásd:

[link]


Amannyiben ilyen jellegü problémák vannak, az esetedben javaslom telepítsd újra az oprendszert, megkíméled magad a további kellemetlenségektől!

2014. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!