Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiwen mivel töltöd a legtöbb...

Iwiwen mivel töltöd a legtöbb időt: Ismerősök keresésével/nézegetésével, levelezéssel, alkalmazásokkal, vagy profiloddal (képek, infok)? Szoktál fórumozni is, vagy ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok! :)
2010. jan. 27. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hírfolyam, és ismerőseim képeivel, mármint, amit újonnan töltöttek fel.
2010. jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szoktad a képeket kommentálni + ismerőseidről véleményt írni? :)
2010. jan. 27. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:
fórum,ismerősök böngészése
2010. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Eddig egy képet kommentáltam. :)
2010. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Legtöbbet asszem új ismerősök keresésével, szeretem nézegetni az ismerőseim ismerőseit :D
2010. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azzal töltöm a legtöbb időt az iwiw-en, hogy törlöm a sok idióta által küldött "mentsük meg a megkínzott állatokat", meg a "küld tovább 6 barátodnak, ha nem akarsz szerencsétlen lenni", meg a "segítsd a rákos gyermekemet" stílusú körleveleket.
2010. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Üzenőfalra írni, levelezni szeretek, egymás szemében alkalmazásnál szavazgatni, viszont a klubok elég feleslegesek sztem,oda csak hirdetéseket írnak! Meg még a szülinap/névnapemlékeztető is jó,+ h kinél milyen változások történtek.
2010. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!