Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sípoló modem problémára...

Sípoló modem problémára megoldás (Cisco epc3925)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő problémámra keresek megoldást:


Van egy Cisco epc3925 wifi-s router modemem, amire egy pc és olykor egy notebook van csatlakoztatva. A sípoló hangot akkor produkálja, amikor valamelyik eszközt kikapcsolom vagy újraindítom (a notebook esetében természetesen, csak ha kábellel csatlakozik). Nem csak irritáló hangja van, de a teljes net is elszáll. Ilyenkor csak a kikapcsolom-várok-visszakapcsolom orvosolja a bajt. A modem már lett cserélve, de mint kiderült nem volt hibás, az új is pontosan ugyanezt csinálja.


Azt a tanácsot kaptam, hogy inkább egy egyszerű modemet használjak routerrel, mert ez az eszköz problémás, de nem szeretnék most routert vásárolni, ezért is a költséghatékony 2in1 megoldást választottam, viszont így az idegeim mennek rá.


Próbáltam megoldást keresni a neten, de csak arra sikerült rájönni, hogy nagyon sokan találkoztak már a problémával, és hogy valószínűleg az áramellátáshoz valami lehet köze, de hogy mi a megoldás az nem derült ki.


Bármilyen ötletnek örülnék, a segítséget előre is nagyon szépen köszönöm!



2014. nov. 12. 16:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!