Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy váci, társasházi lakásba...

Egy váci, társasházi lakásba milyen netet érdemes köttetni? Ami ár/érték arányban jó lenne.

Figyelt kérdés
Csak net kell, tv, meg telefon nem. Vagy ez már előre le van zsírozva a háztömb "vezetése" és a szolgáltató között, szerződéssel? Vagy hogy megy ez? Nekem kell bemenni egy nekem tetsző szolgáltatóhoz, hogy hello, vác xy utca xy lakás xy emelet xy szobájába szeretnék ilyen internetet?

2014. nov. 12. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi nyoma, akkor gondolom nincs közös net a házban, azért attól rákérdezhetsz a közös képviselőnél. saját lakás egyébként? persze előtte érdemes ott a lakók között körbekérdezni, ki melyik szolgáltatónál van, hiszen előfordul az is, hogy az egyik szolgáltató azon a környéken nagyon megbízhatatlan, és állandóan szakadozik, a másik meg épp egy másik környéken rossz, ott viszont nincs vele gond. azután vagy bemész vagy pedig telefonon közlöd, hogy szeretnéd oda a netet beköttetni, ha lehetséges, aztán kijönnek egyszer és felmérik a lehetőségeket.
2014. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bekötve be van, mármint fizikailag van vezeték. csak ugye sokáig nem lakták a kecót, és gondolom nincsen érvényes előfizetés. de közben már beszéltem a főbérlőmmel, ő ajánlott egy szolgáltatót. azt mondta azt már nekem kell eldöntenem, hogy kinek a netét akarom a lakásba.
2014. nov. 12. 22:00
 3/4 anonim válasza:
Szia! Mielőtt döntesz nézz meg egy független távközlési csomag összehasonlító oldalt, ott csak az irányítószámod kell beírni és már látod is, hogy milyen szolgáltatók vannak Vácon. És a neked tetsző csomagok részleteit össze is tudod hasonlítani.
2014. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdeklődj a digitálvácnál, ha elérhető nálatok a LAN-os net(a város társasházi részein kb. 90%-ban), akkor az éri meg a legjobban szerintem, stabil sebességet tartanak és korrektek!
2014. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!