Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A T-mobilos internet mindenkin...

A T-mobilos internet mindenkinek lassú, vagy az én laptopommal van a baj?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy mágus, de ez baromi lassú, már az elejétől kezdve. Alul azt írja ki, hogy 40-50 % közt dolgozik. Sokszor lefagy, és ilyenkor csak a kártya kivételével tudom újra indítani. A laptop a rossz, vagy a szolgáltatás? Milyen másik céget válasszak, ami gyorsabb?
2008. aug. 14. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen, de úgy tudom elég korlátozott az adatforgalom, ha az adott keretet túlléped lehet lassabb. De szerintem úgy derítheted ezt ki, hogy keresel egy helyet, ahol van vezeték nélküli internet, és ahhoz csatlakozol. Ha ott is olyan lassú, akkor valószínűleg a gépeddel van baj.
2008. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mobilinternet nem mindenhol "szélessávú". Nagyban befolyásolja az, hogy hol tartózkodsz helyileg. Mert ha olyan területen, ahol a szélessávú hálózat nem érhető el, akkor bizony nagy szenvedés a mobilinternet. Ez nem laptop és nem is szolgáltatói hiba. Egyszerűen ott nem biztosítja a szélessávú hozzáférést.


Ezt a szolgáltató honlapján a lefedettségi térképen tudod megnézni.


Ha nem nagyvárosban vagy a Velencei-tó, Balaton partján laksz, szinte biztos, hogy nem lesz jó a mobilinternet.

2008. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Énis most ugyanúgy T-mobile mobil internetezek a laptopomon.És valóban ha kicsit túllépem a határt pl. egyszerre töltök,jáccok,filmet nézek.Akkor felmelegszik és le lassul,mármint az USB Stick.De amúgy ált. gyors,persze attól is függ hol vagy mennyire erős a jel.
2009. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!