Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook, mobil feltöltések....

Facebook, mobil feltöltések. Hogyan lehet egyszerre letörölni az egész "mobilos feltöltések" albumot? Esetleg egyszerre beállítani az összes ilyen képnél, hogy csak én láthassam őket?

Figyelt kérdés

Volt egy időszak, amikor minden hülyeséget feltöltöttem a mobilról. Nem figyeltem, és minden kép nyilvános lett. Már bánom, szeretném a képeket letörölni, vagy legalább letiltani, hogy idegenek ne tudják megnézni.

A többi, gépről feltöltött képeknél meg tudtam ezt tenni, hogy egy mozdulattal letiltottam/letöröltem, de a mobilos feltöltések albumnál sehogy se boldogulok. Egyesével ugyan meg lehet csinálni, és ha nincs más lehetőség, akkor nekiülök, és egyesével állítgatom az adatvédelmi beállításokat, de van 2500 ilyen feltöltött képem.

Hogy mi a fenének, azt ne kérdezzétek. Ma már nem töltök fel egy képet se, és ezeket is bánom.


Lehet egyszerre ebben az albumban is, és csak én nem találom a funkciót?


2014. nov. 15. 18:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!