Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook fiókom és gmail...

Facebook fiókom és gmail címem belépési adataim elvesztettem egy véletlen formázás/böngészővesztés eredményeként?

Figyelt kérdés

A probléma ott kezdődik hogy WPA2-es erősségű jelszót használtam ami csak a böngészőben volt feljegyezve könyvjelzőként.

Tovább súlyosbítja a helyzetet hogy 2 gmail cím volt, az egyiken a facebook fiók a másik cím pedig az elsőnek a helyreállításához volt.


Mivel WPA2 erősségű ezért esélyem sincs hogy kitaláljam vagy megjegyezzem mi is volt az, máshová pedig nem írtam még fel...sajnos...


Így most a facebook fiókom jelszót kér, amit kiküldhetnék az email címre de nem férek hozzá, amit helyreállíthatnék a másikkal de a másikhoz sem férek hozzá (a két email cím helyreállítása egymásra van irányítva)


Tudom, hülye húzás volt, de fontos dolgok lennének a fiókomban, nyilván nem élet-halál kérdése de üzleti szempontból fontos.... sajnos sem a facebook-al sem a Google-lel nem sikerült felvennem az elmúlt fél évben a kapcsolatot.


Nem vagyok tízenéves, trollkodók kíméljenek, segítséget, ötletet kérek nem okoskodást!


Köszönöm


2014. nov. 15. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Annál jobb ötletet mi sem tudunk, mint amit te is csináltál eddig.


Próbáld helyreállítani valamelyik címet biztonsági kóddal, vagy valahogy. Elég komoly a gmail jelszó emlékeztető funkciója, valahogy biztosan megoldható.


Ha pedig egyáltalán sehogy sem, akkor sajnos így jártál.


(Mellesleg a WPA/WPA2 egy wifi titkosítási protokoll, de nem akartam okoskodással indítani.)

2014. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem lenne az enyém sem rossz ütlet, de több mint egy fél év eltelt és semmi reakció...


A helyreállításnál az egyik email cím szimpla kérdéseket tesz fel, milye google szokgáltatást használtam, mikor használtam, milyen email címek vannak a listán amiket meg is válaszolok de semmi.


A másik email cím csak jelszóemlékeztetőt tud küldeni az elsőre, de azzal meg nem sokat érek mert nem férek hozzá ugyebár...


Biztonsági kódokat nem használtam, vagyis talán ha van is az is a másik email címen, megcsináltam az email címeket, beraktam hozzá a facebook fiókot és oldalakat aztán rá nemsokkal bekövetkezett a baj, de addigra már mindent leválasztottam saját fiókjaimról, mert ugyebár ez lett volna a lényeg, függetleníteni a személyes adatoktól.


Azt pedig tudom hogy a WPA/WPA2 egy wifi titkosítási protokol, de optimális döntés minden esetre ha erős jelszót akarsz....

Pl. ezt a 160 bites jelszót sem 1-2 nap lenne kitalálni, és hasonló volt, bár lehet csak 64 bites 8 karakteres = +bw,mT7S4D$HNnzUj87s

2014. nov. 15. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Annál többet nem fog tudni más se javasolni, mint amit írtam.


A WPA elnevezést meg még mindig nem lehet jelszótitkosításhoz, vagy bonyolultsághoz kapcsolni. Mert ez csak egy átfogó eszközkészlet, protokoll.

Olyan, mint ha azt mondanám, hogy: "ezt a süteményt a fiókkal készítettem".

2014. nov. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik google fiók nincs esetleg anroidos telefonhoz társítva? Ha előkeresed a régi (vagy nem régi) telefont, azzal hozzáférhetsz az emailhez, onnan meg sorban kioldhatod a többit is.
2014. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Sajnos nincs társítva.

Még ha nem dinamukus IP-m lenne talán tudnám igazolni hogy innen használtam, de dinamikussal ki tudja lesz-e még valaha az az IP-m mint akkor

2014. nov. 17. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!