Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véletlen leformáztam a D...

Véletlen leformáztam a D meghajtómat. Mit csináljak, hogy újra meglegyenek az adatok?

Figyelt kérdés
Pendrive-ot akartam formázni és félrenyomtam, ebből kifolyólag a D meghajtóm ugrott amin csomó nyarolós kép meg filmek voltak amik nagyon fontosak. Segítsetek, hogy tudom visszaállítani.

2014. okt. 12. 18:06
 1/5 Axel015 ***** válasza:
azt sehogy sajnos azok vesztek, gépujrarakásnál is azért kell átmásolni valahova azt ami még kell, mert ha leformázod akkor azok nincsenek többé.
2014. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha beviszem számitexgnikai üzletbe ott sincs rá mód hogy visszaállítsák??
2014. okt. 12. 18:13
 3/5 belapus ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod a Recuva-t.Van hordozható változata is.


[link]

2014. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyorsformázás volt, vissza lehet állítani az adatok jó részét, de kell egy hasonló méretű másik merevlemez terület, ahova kimásolod. Ugyanis a visszaállítás nem ugyanoda állítja vissza. Ja és NE nyúlj a leformázott partícióhoz, ne írj rá semmit amíg vissza nem jött minden.


Ha teljes (lassú) formázás volt, akkor kb. esélytelen.

2014. okt. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szakértők visszatudják hozni, mert valójában ilyenkor még nem törlődnek az adatok, csak akkor ha többször felülírod azokat. Tehát ha pl leformázod, és nem csinálsz vele semmit, akkor elméletileg minden adatot vissza lehet hozni, ha viszont a formázás után újra megpakolod adatokkal, akkor az eredeti adatok felülíródnak.


Volt már ebből amúgy baja külömböző kormányzati szervezeteknek is, hogy a kidibott gépekből valakik megszerezték a merevlemezeket, és visszahozták az adatokat...most nem emlékszem már konkrétan hogyan volt, de régebben olvastam valahol

2014. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!