Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú a netem?

GunderX kérdése:

Miért ilyen lassú a netem?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy régebben sokkal gyorsabb volt az internetem mára ez nagyon belassult.Kb 6000Ft-ot fizetünk érte havonta érte.Itt van az internet gyorsasága:

[link]

Előre is köszi a válaszokért.



2014. nov. 19. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
-nem olyan lassú ez ,5.2 mega az valamikor szuper lett volna ,az 1 megás adsl-ek idején,mert hogy azzal kezdtünk anno,netezni,
2014. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem csak az a baj régebben gyorsabb volt.És nem szakadozott meg az oldalak betöltésekor
2014. nov. 19. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:

" Igen ezt értem csak az a baj régebben gyorsabb volt."


ez olyan szakmaiatlan megfogalmazás,mennyivel volt gyorsabb,


"És nem szakadozott meg az oldalak betöltésekor "


szerintem most se szakadozik a te neted,hanem a böngésződ izzad egyes oldalaknál,de hát ezt is könnyen ki lehet deríteni,ha pl két (firefox-chrome) böngivel próbálod megnyitni ugyanazt az oldalt,

2014. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy gyenge a géped és nem bírja feldolgozni az adatokat olyan ütemben ahogy te elvárod.
2014. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A számitógépem már lassan 7éves lehet ez a baj?Irnátok egy számítógép konfiguciót kb 200ft-ból ami jó lenne játéka netezésre stb.
2014. nov. 20. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:

200 Ft az nagyon kevés :D


Amik szóba jöhetnek hibák:

Kevés hely van a gépeden

a hálókártya kezdi megadni magát

vírus

Chrome (vagy ne adj Isten Explorert) használsz, miközben a firefoxnak kevesebb ram kell

teli van szeméttel a géped

Nem frissíted a windows-t

valaki kém programot használ ellened (ez biztos h nem)

sok felesleges program indul a el a háttérben

megy a torrent

piszkos a géped belül



A gyakori kérdések "normál" sebességgel tölt be (azért kérdezem mert ennek az oldalnak minimális a letöltendő adatmennyisége)?

2014. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A gyakorikérdések.hu-t akadozva tölti be mint ha laggolna.De be tölt mindent csak lassan.Mozzila Firefox-ot használok a gépem belülről meg koszos de a háttérben zajló programokat hogyan állítsam le?????????
2014. nov. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!