Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok mondani könnyen...

Tudnátok mondani könnyen kezelhető képfeltöltő oldalt ahova lehet privát képeket fölrakni és törölni is?

Figyelt kérdés
Szóval csak az lássa akinek megadom a linket és törölhessem ha akarom.

2014. nov. 19. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu

:D

2014. nov. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagy vicces...
2014. nov. 20. 10:44
 3/6 Lajos54 ***** válasza:
Amúgy a kepfeltoltes.hu (és nem viccnek szánom) könnyen kezelhető, elég gyors, és be is lehet állítani, hogy ne láthassa akárki. Viszont (úgy tudom) törölni nem tudod róla a képet.
2014. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

De azért ezt is megnézheted: [link]


Ezenkívül itt keresgélhetsz, hátha valamelyik jobban megfelel: [link]

2014. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kb 2 óra keresgélés után írtam ki a kérdést, hátha valaki használ egy jó oldalt és akkor megkímél attól h ki kelljen próbáljak vagy 10-et.

Képfeltöltést én is ismerem de szerettem volna ha egy idő után le is tudom törölni az adott képet.


Szóval a hangsúly a priváton és a törlésen van, most nem halok bele ha nem olyan könnyen kezelhető. :)

Köszönöm a választ.

2014. nov. 20. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Első voltam. Ez esetben imageshack.us
2014. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!