Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Én vagyok az egyetlen aki nem...

Én vagyok az egyetlen aki nem érti h mi értelme posztolgatni FB-re meg hasonlókra?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok mint h kirakja h mit evett reggelire ebédre...

Hová ment, mit csinált, milyen filmet néz...

Ez kit érdekel ?

Meg kirakják ezeket az idézetes cuccokat h az igazi barát akkor jön amikor mindenki más elmegy... Meg hasonló agymenések,

Meg feltöltenek 1 milliárd fotót mindenről.


Minek ?

Nekem van max 10 és nem hiszem h értékesebb ennék 50.000-töl.



2014. nov. 21. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
töröld a fiókod és nem fog zavarni
2014. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg van rajta 10 ismerősöm, és soha nem vagyok fent, csak Pidgin program fut, hogy tudjak az ismerősöknek írni, illetve lássam ha írnak. :-)
2014. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy mi értelme van bosszankodni, zsörtölődni, Gyakorin kérdést kiírni arról, hogy más miket posztol ki.

Ez teljes mértékben az ő dolga.


De ha ennyire zavar, miért nem iratkozol le a frissítéseiről? Nem az lenne a kézenfekvő megoldás? Többre mennél vele, mint hogy itt méltatlankodsz.

2014. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kismacskásokat meg a nagyon nem elgondolkodtató idézeteket osztogatókat bedobáltam a távoli ismerősökbe, probléma megoldva. Ami maradt: egy normális közösségi hírforrás, meg egy felület, amin ott vannak az ismerőseim és hamarabb elérem legtöbbjüket, mint emailben. Ennyi. Nó kismacska, nó kacsaszáj.
2014. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!