Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szolgáltatói, vagy személyes...

Szolgáltatói, vagy személyes probléma?

Figyelt kérdés

Nem akarok reklámozni, de ne is nevezzük a nevén Digi a szolgáltatóm. 50/30-as internetem van tőlük. PPPoE kapcsolat mint gondolom tudjátok, és dinamikus az IP. Na most a problémám az lenne, tegyük fel elkezdek letölteni, a letöltési sebesség eléri az 5MB/s sebességet, és itt hirtelen újratárcsáz, megváltozik az IP címem, és a továbbiakban csak 1-1,5/MB/s a maximáslis letöltési sebességem, ezek után szinte 1-2 percenként ismét újratárcsáz,és olyankor egy pillanatra megszűnik az internetkapcsolat. Amíg nem reszetelem a router. Akkor újra jó lesz egy darabig, amíg újra nem éri el azt a bizonyos értéket. TP-Link router.


A kérdés az lenne hogy ez esetben a router vagy más okozza a problémát?

Nem tudom mennyire sikerült érthetően leírnom. A válaszokat előre is köszönöm.



2014. nov. 22. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

> A kérdés az lenne hogy ez esetben a router vagy más okozza a problémát?


Dugd be a netkábelt direktben a gépedre, és kiderül.

2014. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyelőre működik, úgy néz ki. Bár, néztem, hogy a router 54mb-es, és hiába 50/30 a netem, néha 56-ra is felmegy, nem lehet e z a probléma forrása? Régen mikor ugyan ez a csomag még csak 20*10-es volt nem tapasztaltam hasonló problémát.


Köszönöm a gyors válaszodat.

2014. nov. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!