Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Microhullámú netem van....

Microhullámú netem van. Hogyan tudnám "elbujtatni" a Rapidshare elől a Routerem IP Címét? Nekem statikus IP-m van. Ha letőltenék akkor kiírja, hogy éppen töltök vmit, pedig nem! Milyen progi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Nem kell hozzá program(ha jól tudom).Sajnos nem tudom hol de a beállításoknál van egy opció ahol be lehet állítani a "hide" opciót...Egyszerű de nem sokan veszik a fáradságot...

2.Vagy tiltsd jelszóval a hozzáférést!

2008. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

vagy vedd meg az előfizetést.

akkor nincs várakozás, nem kell elötte ülni, mert letöltésvezérlőket lehet használni.


ennyire ne legyünk már sóherek basszus! egy hónapra kb. 1500-1700 ft.

nem hiszem el, hogy ennyit nem vagy képes áldozni a dologra...

2008. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sőt... még csak meg se kell venni! Vannak oldalak amikre ha regisztrálsz akkor kapsz pénzt a kattintgatásért. Na paypalra ráküldöd a kapott dollárokat és már veszed is az előfizetést.
2008. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Routered IP-jét elrejteni? Azt minek?


Itt nem az a baj, hogy neked statikus IP-d van. Szerintem meg inkább neked nincs publikus IP-d, csak egy belső IP címed. Azaz az összes előfizető egy darab publikus IP-t használ. Ez az az eset, amikor te semmit nem tehetsz. Hiszen ha valaki töltött le free rapidról, akkor utána az összes felhasználót annak fogja látni.

Neked tényleg csak egy megoldásod van: veszel előfizetést.

2008. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!